Som v 11. týždni a býva mi zle poobede

25. okt 2020

Som v 11tt a býva mi zle tak po 15:00, vážne 😀 trošku sa najem a trochu to prejde, no o hodinku a pol zase zle a zase musím niečo zjesť a takto pokračujem až kým nejdem spať. Ráno sa zobudím celkom v pohode. Je to normálne? Ale kam to takto dotiahnem, nechcem pribrať 30kg 🙄 najhoršie je, že mi najviac chutia nezdravé veci.. Mali ste to aj vy tak?

joannita
25. okt 2020

Ano je to normalne v tehotenstve

whatever1
25. okt 2020

Ja som casto
mavala nárazový pocit hladu, až tak ze mi bolo zle. Jedine co pomohlo bolo jedlo. Tiež som nechápala ako mi môže byť zle a ako som mohla zároveň túžiť po jedle😅

nely1704
25. okt 2020

Áno je to normálne a hlavne zješ blud a vtedy Ti je už dobre... ja som bola hladná na smrť každých 20-25 min. až som sa triasla

cookie29
25. okt 2020

Milá moja ja som zeleninovo-ovocný typ. A v prvom tehu jedine čo prešlo bol McDo kam zvyčajne ani nepachnem.

nika_m
25. okt 2020

Tiez som to mala v prvom trimestri...neskor to preslo...mne prislo tak nahle z minuty na minutu zle a musela som hned nieco zjest...tak som nosila stale aspon nejaku tycinku v kabelke :D

anickaaa6aaa
25. okt 2020

Mne sa muz smial ked som bola tehotná ze som ako novorodenec.. Každé 3hod som musela jest. Aj v noci podotýkam 🤣 a ked som isla rodit pfve co ma napadlo bolo, ze musim nieco tychlo zjest lebo v nemocnici mi tak rychlo jest nedajú 😂

h_petra
25. okt 2020

Presne takto isto byvalo zle aj mne cca do 22 týždňa.

nikpa
25. okt 2020

Keď budeš jesť malé porcie a častejšie tak priberies menej akoby si jedla veľa a 3krat za deň. Takže kľud 😀

merien259
25. okt 2020

Tiez som to tak mala do 12tt ked som sa najedla bolo mi dobre cize som jedla stále a pribrala som 21kg

maria15616
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliet86
25. okt 2020

@merien259 a ako slo zhadzovanie kil?

nevenka
25. okt 2020

@anickaaa6aaa no ja som zjedla vecer jogurt este okolo 23:00, porodila som o 3:00 rano a myslela som, ze umriem od hladu, kym pridu ranajky 😅

nevenka
25. okt 2020

@juliet86 ja som pribrala pri prvom len 8 kil, pri druhom 25 kil a slo to dolu pomerne rychlo. A to som jedla po nakojeni deti aj v noci, nakojila som a musela som nieco zjest. A napriek tomu som chudla. No kazda to ma inak pri dojceni. Takze ani teraz pri tretom nestresujem, jedine obdobie v zivote zeny, ked si az tak nemusi davat pozor na jedlo, teda ja to tak mam. Dufam, ze aj teraz zhodim kila raz dva, ale pribrala som zatial len 10, som v 32. tt...

merien259
25. okt 2020

@juliet86 momentálne nic moc som necele 3mesiace po porode a ziadna sláva... Od kedy kojim tak jem este viac🤦‍♀️🤷‍♀️😬🙄

kiki68
25. okt 2020

Je to normalne, pozri aj 30kg pojde dole a svihom bleskom. Tehu je jedine obdobie ked sa da legitimne najest.

dollyzv
25. okt 2020

Ja som v 1.trimestri pribrala viac ako v 3tom 🤣🤣🤣🤣 tiež som musela stále jesť hádam aj každé dve hodiny,ešte aj v noci lebo mi bolo zle..len potom od 14tt mi bolo zle už aj keď som sa najedla a trvalo mi to až do nejakého 22tt..celkovo som pribrala cca 13kg ;)

malykonik
25. okt 2020

Mne tak bolo, jedine co pomohlo kúsok pečiva. Vo dne v noci. Pribrala som 30kg 😐 medzitým mi zistili tehu cukrovku. Keby som vedela skôr, určite by som biele pecivo nezrala...

andreatytler
25. okt 2020

Aj mne tak bolo zle ale mne stacilo zjest par susienok a preslo to. Vsade som s nimi chodila.
Podla mna telo potrebuje vela energie a tak je normalne byt viac hladna a potrebivat viac jest... samozrejme s mierou.

tara42
25. okt 2020

Aj ja som to tak mala v 1.trimestri. Stále som jedla lebo mi bolo zle keď som nejedla často. Pribrala som 14 kg a teraz keby som nejedla blbosti tak nemám už nič. 🙂

scorpionflower1
25. okt 2020

aaaano, toto aj ja som mala, cez pracovni dobu som musela ist do Lidlu si kupovat syrove pagace a kofolu, lebo som nemohla kavu ani citit a mala som strasne nizky tlak. Tento hlad robia vraj vykyvy cukru v krvi. V 2. trimestri ma to preslo. No s rannymi vykyvmi cukru som mala problemy az do konca.
Nechcem ta deprimovat, ale naozaj som pribarala 20 kil. No momentalne som 2 roky po porode a mam menej kil ako pred otehotnenim. Takze sa neboj, tehotenske kila su docasne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre