Som v 6. týždni a prestali ma bolieť prsia

janka7306
28. feb 2019

Dievčatá, som v 6 tt tehu boleli ma prsia no prestali ma bolieť asi uz tri dni. Nemám žiadne príznaky, bojim sa že mali sa prestal vyvíjať a zas ma bude čakať kyret. Ale to ja už neprežijem.

lechtivka
28. feb 2019

Mňa vôbec neboleli prsia 🙈 dosť robí hlava tak nemysli na najhoršie , užívaj si tehu pokiaľ to nemáš potvrdené . Drž sa🙂

tehotna85
28. feb 2019

Mna tiez boleli prsia len kym som nezistila ze som tehotna...potom prestali...

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamcotka
28. feb 2019

@janka7306 ja som v 7tt a tiež má prestali a pot zase o týždeň začali večer a zase prestali.. hormóny zrejme kolisu.

val9
28. feb 2019

Ja som napríklad okrem únavy nemala žiadne tehu príznaky na začiatku 🙂 vracala som asi 3 krat aj to kvoli tomu, ze som sa prejedla inak nic .. kazda zena ma priznaky ine, niektore nevedia, ze su tehotne. Takze daj si kyselinu listovu oddychuj a bud v klude 🙂

evalin88
28. feb 2019

Mna neboleli vobec. Ani mi nebyvalo zle.. akurat som mala hroznu chut na dzus. Podla toho kolegyna usudila ze som tehotna. Test som si robila az okolo 6 tt.

bobricek1979
28. feb 2019

Moja nestresuj sa je to veľmi individuálne nemusia ťa bolieť

danyb
28. feb 2019

hlavne si nenahováraj že sa niečo stalo a snaž sa myslieť pozitívne 🙂 je úplne normálne že počas tehotenstva sa ti príznaky alebo respektíve ich intenzita mení 🙂 ja som tiež v prvom trimestri mala dni kedy som išla umrieť od bolesti pŕs, ani ležať som nevedela a v sprche katastrofa.. a potom boli dni, keď som ich necítila vôbec.. niekedy aj tri dni za sebou.. a potom sa to zase vrátilo.. teraz som v 29 tt a bolia ma len trošku a občas 🙂
neboj všetko je OK 🙂

pukavica
28. feb 2019

tak bolest prs s tym nema absolutne nic spolocneho. Zas nechcem vyznit nejak hrubo ale nerob z komara somara, bo potom bude taka vystresovana, ze si mozes fakt nieco privodit

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre