Špinenie v 3tt

acissej
13. sep 2018

Ahoj, som tehotna. Je to naše prvé babo, ale v nedeľu som začala slabo krvacať, tak som hneď utekala na pohotovosť, tam mi povedali že to je iba normalna m. Ale vcera som si robila pre istotu tehu test a vysiel negativny tak sa trosku bojim. Mala ste to niektora tak?

fokuska
13. sep 2018

@acissej Ako vies v 3. tyzdni ze si tehotna? Tyzdne sa pocitaju od poslednej menstruacie, cize priblizne v 2. tyzdni este len nastava ovulacia a v 3. doputuje oplodnene vajicko do maternice a uhniezduje sa. Na konci 4. tyzdna by si mala dostat menstruaciu, ktoru uz ale pri tehotenstve nedostanes, cize niekedy v 5. tyzdni ti tehotenstvo potvrdi aj test (vacsinou je to tak).
Ak mas negativny test a dostala si menstruaciu tak tehotna asi nebudes :-/

hennyinnsbruck
13. sep 2018

Suhlasim s prispevkom nadomnou

acissej
autor
13. sep 2018

@fokuska lekár na svk mi to potvrdil aj odber krvy aj ultrazvuk, aj tuna v UK mi to lekarka potvrdila

monismie
13. sep 2018

no oki a ked ti test vysiel negativny isla si k doktorke? to nie je sranda

acissej
autor
13. sep 2018

@monismie to je ten problem, ze ma objednala az na nedelu. Preto som sa obratila sem, ze ci niektora s tym nema nejaku skusenost

karmela
13. sep 2018

@acissej tak v 3tt bYt nemôžeš keď ti Dr potvrdili aj tehu tak by si mala byt v 5-6tt a len špiníš či normálne krvacas?

acissej
autor
13. sep 2018

@karmela len spinim

karmela
13. sep 2018

@acissej a test ti vyšiel negatívny? No skús spraviť ešte jeden.A na sono už bolo vidieť váčok aj s mimi vo vnútri?

acissej
autor
13. sep 2018

@karmela ano, ale moj dr povedal ze je este velmi malinke

karmela
13. sep 2018

@acissej no je malinké lebo si na začiatku tehu a kedy si mala potvrdené tehu? Aká doba prešla od pozitívneho testu?

acissej
autor
13. sep 2018

@karmela cca dve tyzdne

karmela
13. sep 2018

@acissej no správ další test a keď aj ten vijde negatívny tak sa ti ms asi normálne spustí.😔 poslednú ms si mala kedy? Ono môžeš špiniť aj v čase ms ale ten negatívny tehu nieje dobre znamenie

beky1813
13. sep 2018

@acissej tak nemozes byt v 3 tyzdni. V 1.tyzdni urcite doktor nic nevidi a ani v krvi nic nie je. Pocita sa to od poslednej menstruacie

nikiki29
13. sep 2018

Kedy si mala poslednú MS?

acissej
autor
13. sep 2018

@karmela 30.7

nikiki29
13. sep 2018

@acissej negatívny test v 6-7tt nie je dobré znamenie, určite by som išla k Dr. alebo ak sa nedá tak znovu na pohotovosť a znovu im prízvukovala že si viac ako 6tt tehotná

bibyke
13. sep 2018

Ked si tehotna a potratila si tak ti test nemoze vyjst negativny. Este niekolko tyzdnov po potrate /porode je hcg vyssie. Osobna skusenost aj info od lekara

acissej
autor
13. sep 2018

Dakujem za info, este dnes zajdem na pohotovost

kathhii
13. sep 2018

Embryo produkuje hormón HCG na začiatku tehotenstva,ten v čase rapídne narastá, pretože tým oznamuje telu, že nemože menštruovať- pretože je tu nový život- zjednodušene povedané...
V tam skorom štádiu by Ti mal stále vychádzať pozitívny test....

fokuska
13. sep 2018

@acissej Ak si mala poslednu menstruaciu 30.7., tak si tehotna 6 tyzdnov - si 3/4 tyzden po oplodneni (ovulacii) a 6 tyzdnov od poslednej menstruacie. Ako som pisala tehotenstvo sa pocita od poslednej menstruacie, cize by si mala byt v 6tom tyzdni.

hennyinnsbruck
13. sep 2018

Napis co a ako...
@kathhii ak bola pred 2tt u lekara, tak lekar ozaj nic Nevidel..ak sa embryo prestalo vyvyjat je to normal ze ma negat test ja som mala 2x biochemicke tehotenstvo a v oboch pripadoch slabli testy a prisla ms... No uvidime co vybavi u lekara

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
13. sep 2018

nič iné ako čakať ti nezostáva...ale špinenie býva na začiatku tehot. tiež som mala špinenie pri 1 a 3 tehu...Len ja som nevedela že som tehotná, pretože testy som si nerobila...

miadi
13. sep 2018

To su tie blbe digitalne testy 😆Pišu v 4tt ze je baba tyzden tehotna v 5tt ze je 2 weeks pregnant a tak mlade kocky co nevadia ako sa počitaju teho tyzdne si to rataju takto - ze pred tyzdnom jej test ukazal ze je 2tt tak Teraz je 3 😆Uz som tu taku mamču stretla a to uz jedno dieta mala 22r no nevedela ze sa to rata vzdy od posledneho menzesu a az po utz v 10-13tt sa da odhadnut presne podla velkosti plodu ci ma o tyzden viac ci menej ak bola posunuta ovulka. A hoci som jej to vysvetlila ona stale verila testu Lebo sak je digitalny 😆

hennyinnsbruck
13. sep 2018

@miadi Lebo zeny su lenive navod citat 🙄🙄🙄🙄🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre