Test mám pozitívny, no nevidno žĺtkový vak

lucia30lucia
15. apr 2020

Ahojte dievčatá mam na Vás jednu otázočku. Včera som bola u doktorky nakoľko som nedostala menzes. Posledný bol 3.3. A test doma som mala pozitívny. Mala som aj príznaky boleli ma prsia unavena.... A doktorka mi spravila sono a povedala ze nevidí tam žĺtkovy vak že nevie co a ako ďalej. Dala mi tabletky na udržanie. A za 10 dní mam prísť. Ale poviem vám mam dosť veľký strach. Mate niektora s takýmto niečím skúsenosť. Ďakujem pekne za odpoveď

nelca0510
15. apr 2020

@lucia30lucia drz sa. Mozno bola neskor ovulcacia a preto to tak skresluje. Mas pravidelny cyklus?

monika2605
15. apr 2020

@lucia30lucia podla mna vsetko zavisi od ovulacie...ja mam strasne dlhe cykly 32-42dni, ale viem kedy mavam ovulku lebo ju mavam bolestivu..preto moja doktorka sa hned opytala, kedy bola ovulacia nie posledna ms...ake mas cykly?

lucia30lucia
autor
15. apr 2020

@monika2605 ďakujem no ja som mávala cyklus pravidelne 28 dní a tiež som vedela kedy mam ovulaciu bolelo ma vtedy bruško. Na to sa ma doktorka nepýtala. Myslite ze to môže dorats neskôr že bolo ešte moc skoro??

monika2605
15. apr 2020

@lucia30lucia tazko povedat, ale urcite treba este pockat a uvidis ..hlavne sa nestresuj, to este viac skodi...mne najprv nebolo vidno nic, potom len plodovy vak maly, potom uz aj zltkovy a nasledne o 5 dni aj plodik 2mm...drzim palce❤

lucia30lucia
autor
15. apr 2020

@monika2605 ďakujem veľmi pekne ❤️

lucia30lucia
autor
15. apr 2020

@nelca0510 áno mam pravidelný cyklus 28 dní. No dúfam že to bolo len skreslené a ze to bude ok

nelca0510
15. apr 2020

@lucia30lucia dufam,ze ovulacia bola neskor;)

tianna
15. apr 2020

Joj to si bola veľmi skoro 🙂 kľud, asi bola len neskôr ovulácia 😉

metuzalem
15. apr 2020

@lucia30lucia cas ukaze. To ze test vysiel pozitivne este neznamena, ze je zarodok.

lucia30lucia
autor
15. apr 2020

@nelca0510 no tak to dúfam aj ja

lucia30lucia
autor
15. apr 2020

@tianna no snat áno a všetko bude v poriadku aj ten HCG hormon mam ho o trosku viac ako by som mala mat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre