Užívanie Femibionu s inými vitamínmi

gabi89
30. apr 2015

ahojte, moze sa Femibion 800 uzivat s inymi vitaminmi? napr. magnesium, becko, cecko? neskodi to?

saska.t
30. apr 2015

@gabi89 vitaminy by sa nemali v tehotenstve miesat (ani celkovo,ak sa berie komplex viacerych vitaminov/,kedze existuje aj diagnoza previtaminovanie,mozes si len uskodit,kedze sa jedna o umele vitaminy,staci rozmanita a pestra strava 😉

seahorse27
30. apr 2015

Treba si nastudovat pribalovy letak a potom v pripade potreby kombinovat. Femibion toho neobsahuje vela, len nevyhnutne vitaminy - kys. listovu, vitaminy skupiny B, vit. C. Takze tieto by som uz nedoplnala. Ale magnézium kludne mozes, ak ho potrebujes.

ivca88
30. apr 2015

ja užívam navyse len magnezko 200mg denne ...a zinok 🙂 ostatne mi netreba 🙂
A vitaminy B a C uz vo femibione su 🙂

chcembabatk0
2. júl 2015

@ivca88 Ahoj, prave som zistila ze som tehotna, bola som v lekarni nech mi poradia nejake vitaminy (nejem maso + je dost inych veci ktore nelubim) a slecna mi dala iba femibion... myslis ze by som si mala kupit este nieco ine napriklad ten zinok? Ked pojdem k lekarovi urcite sa s nim poradim ale idem chcem zavolat pondelok a bohvie na kedy ma sestricka objedna

ivca88
2. júl 2015

@chcembabatk0 vegetariani maju malo B12 ...a ten vo femibione je 🙂 cize malo by to stacit 🙂
ale ja si davam zinok - 1 tab ...a asi 2 x do tyzdna ( cize ako ma napadne ) 😀
Ale fest vela bielkovin ma soja - ak ti nechuti tak sojove rezy ( taka "doboska" 😉 a dost vela bielkovin ma aj cotteage cheese 🙂 avsak kukaj na obale ci je pasterilizovany ! Lebo niektore su a niektore su zrejuce (nepasterilizovane - tie nemozme ) 😉

chcembabatk0
3. júl 2015

@ivca88 super dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre