V ktorom týždni je už vidieť bruško?

eli32
10. jan 2013

🙂 🙂 😉

jujlucka
8. feb 2013

Ja som to mala podobne ako väcsina...pri prvej dcerke mi nebolo vidno tak do 20tt, ale som plnsej postavy...ale teraz pri druhom babatku mi je vidno uz od toho 8tt...a v 6tt som mala este väcsie, ale to ma straaaasne zduvalo, som nemohla ani bundu zapnut...teraz je to tak pekne vypucene od podbruska....

azmuk
9. feb 2013

mne bolo vidno okolo 12tt slabo, ked som si dala nieco obtihanute. Stale sa to dalo zakryt....v 20. tt uz riadne vidno 😉

26kaja12
9. feb 2013

ja zacinam 21tt a pribrala som kilo. Brusko mam take ako ked sa lepsie napapam 🙂

katarinka_brnka
9. feb 2013

ja som v 14tt a vidiet iba moju slaninku a ani som este nepribrala mam 1kg dole....

3kolka
9. feb 2013

Ja som v 23tt mám -1,5kg ešte som nepribrala a nosím stále svoje pôvodné veci...bruško mi vykukuje najmä večer...ešte si ludia nevšimli že som tehotná,ak s niekym prehodím reč tak sa začuduje a pozrie na bruško a to nikde 🙂

fomarik
9. feb 2013

ja som pred tehu bola plnších tvarov, takže také ozajstne tehu bruško mi začalo vykukať až po 20tt.

monikajaco
9. feb 2013

u mna v obidvoch tehotenstvach az v 5 mesiaci ..... zato kukoncu som uz ako veleriba ;))

ppetinka
27. apr 2013

Ja som v 12 tt, zatiaľ vojdem do riflí,len ma už trošku začínajú tlačiť 😀 Skôr ako tehotenské bruško, mám nafúknuté a dosť :( Takže vyzerám, akokeby som sa prestála ovládať v stravovaní 😀 Nech sa už začne podobať na tehotenské, to bude hneď oveľa krajšie 🙂 🙂 🙂

osthusvik
8. máj 2013

Som v 11tt a moje skinny jeans uz nezapnem.je to neprijemne.Myslim ze brusko skor vyzera nafuknuto, najma večer, to vyzeram na piaty 😀 . Po ranu nie je ziadne.Ale citim sa ako veleryba. +3kg.

littlesuzzi
8. máj 2013

ja som v 12tt ale brusko mi vidno uz od toho 9tt..zatial som pribrala 5kg ale tak to asi aj preto ze som prestala fajcit..ale momentalne som nafuknuta a brusko mam ako niektore zienky v 4-5mesiaci :D

marisha99
28. máj 2013

ja som v 13 tt. a uz aj okolie mi hovori ze sa gulatim 🙂 tak som aj rada ze uz brusko vykukuje von🙂 😉 ale u kazdej je to ine🙂

hviezdicka111
30. máj 2013

no ja som len 7tt ale vcera nic a dneska som sa zobudila s bruskom 🙂)) sice malickym, ale je uz nieco vidiet 🙂

nikauff22
30. máj 2013

Ahoj mne zacalo byt vydno az v nejakom 16 tt

sense
30. máj 2013

no u mna az po 27tt a bolo to moje 1. tehu

snopkulka
30. máj 2013

U mňa od 3-ho mesiaca - v oboch prípadoch 🙂

ell23
31. máj 2013

no mne zacalo brusko vidiet uz v 14tt.....ale som baculka tak neviem ako u chuduckych...

achesa
31. máj 2013

to je strašne individuálne. Ja som bola v 11tt a bruško už riadne vykúkalo, no kočka čo bola so mnou na poradni bola v 16tt a bola chudá ako patyk. V druhom tehu som mala viditeľné vytrčené bruško už v 6tt, v 9tt si to všimol už aj môj brat🙂

caline
31. máj 2013

1.tehu cca 22tt
2. a 3.tehu az v 29 tt si to vsimli prvykrat aj ti co nevedeli ze som tehu....a to som stihla, tak fakt nechapem kde sa vo mne tie deti ulozili😀

emafebruar
2. júl 2013

Ja som v 8 tt. a bruško je vidno.... 🙂

tilenka
15. júl 2013

na mne bolo prvé tehotenstvo viditelné asi až okolo 5.mesiaca, no pri tomto druhom som sa musela priznať už v 6.týždni-bo bruško už vidno 😀

matuskova003
15. júl 2013

som 9 tt, - druhé tehu .. už štyria ľudia to namne poznali, rozhodne to nieje z nafúknuteho bruška, lebo keď sa ráno zobudím a ležím na chrbte, mám na spodu bruška poriadny kopček 🙂 ♥

janka220989
16. júl 2013

ja som v 16 tt a brusko nemam 😒 ale bude 🙂

kida11
30. júl 2013

som prvy krat tehotná a som v 8 tt a brucho mam stale vypracovane(momentalne nechcene, pred otehotnenim som vela cvicila) ako pred otehotnenim... zatial som nepribrala ania gram praveze som schudla 2kg ...

sashha
30. júl 2013

mne ho bolo vidieť až v piatom mesiaci 🙂 dovtedy sme ani netušili, že som už "kinderko" :D

m_ij_ka
30. júl 2013

mne pri prvom tehu bruško začalo rásť až koncom 6 mesiaca, no a pri druhom tehu už v piatom.....závisí to aj od toho akú má žena postavu 😎

bluerose
30. júl 2013

U kazdej maminy inac...u mna v 6.mesiaci bolo brusko stale iba akoby som zjedla vacsi obed 😀 😀

lili235111
30. júl 2013

MNE VYKUKLO AZ VO 8.mesiaci...dovtedy som vyzerala ako dobre najedena :D

anjelik2509
30. júl 2013

pri prvom koncom 4 mesiaca a teraz som cítila plnšie bruško už v treťom mesiaci, ale viditeľné začalo byť tiež na konci 4 mesiaca 🙂

janeita
8. aug 2013

Prvé tehu a od 8tt.

bianka0111
8. aug 2013

druhé tehu 10tt a bruško neskryjem....ale nevadí, o to dlhšie si ho možem hladit a rozprávat sa s ním 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre