Vám sa nesnívajú zlé sny o bábätku?

danielkadandy
7. apr 2020

Ahojte,

pisem vam kvoli tomu ze ma znepokojil sen a ja neviem do akej miery tomu prikladat dolezitost.
Viem zeby som mala mysliet pozitivne a viem ze tehotnym sa snivaju vselijake sny ...
Ale aj tu som citala zeny co pisali o zlych snoch ze to bola predzvest toho zleho .
Aj ja som mala podobnu skusenost pred rokom, snival sa mi zly sen a nedopadlo to dobre.
Neviem rozrusilo ma to ale nechcem sa orientovat na zaklade snov ale vyrusilo ma to.
Este stale som nebola na ultrazvuku a uz druhykrat mi lekar presunul termin co ma aj rozladilo, lebo som uz chcela vediet ci je vsetko v poriadku..
Chcem verit ze je vsetko v poriadku ale preco take sny?
Dakujem

deti95060810
7. apr 2020

psychika? niekedy aj z plného žalúdka - pred spánkom nejedz....

danielkadandy
autor
7. apr 2020

@deti95060810 no tak s jedlom to asi nebude mat nic kedze mam celodenne nevolnosti a jedlo dam do seba len na silu

aylinn
7. apr 2020

Mne sa takto snivalo niekedy okolo 20tt ze som uz rodila a sestricky si ma nevsimali tak som maleho vytiahla sama a mal hlavu babiky a ludske telo😭😭 teraz uz mam skor o porode nočne mory.. cisarsky bez anestezy lebo nezašlapala a podobne...

kiki68
7. apr 2020

To z hormonov som citala, ze sa takto sniva. Mne sa snivali tiez hovadiny, ale ze strasne. Sj o babatku, ze som porodila, aj psa som porodila, potom mi zas ukazali ze je to dievcatko a ne chlapec. Proste gulas vsetkych abnormalnych scenarov 😂

danielkadandy
autor
7. apr 2020

Skor sen v zmysle ohrozenia dietata , jeho zivota

dejna26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keisha123
7. apr 2020

Stalo sa mi to v mojom predchádzajúcom tehotenstve.. v deň keď sa mi sníval sen som sa dozvedela, že kamarátka pred pár týždňami musela podstúpiť kyretaz, pretože bábätku prestalo biť srdiečko...
Vtedy som bola v 11tt a na druhý deň som mala ísť na sono...
Snívalo sa mi, že som bola v nemocnici na chodbe a videla som ženu v nočnej košeli, ktorá ide odo mňa preč a za ňou ide krv...veľa krvi... Ráno som sa zobudila a premýšľala, že to bola asi ona...
Ráno mi na sone doktor povedal, že môjmu bábätku už nebije srdiečko... Vtedy som to pochopila kto bol v tom sne... Podtupila som kyretaz a zistili, že dieťatko malo veľkosť len 8+4....
Toto je moja skúsenosť 😭 držím palce aby sa to žiadnej nestalo 😭

savoya
7. apr 2020

@keisha123
@danielkadandy
Mne sa snivali tuto noc divne sny.Stale som vylietavala so svojho tela a potom som zistila ze ja som mimo tela naozaj.

sonia1990
7. apr 2020

Mne sa snívalo ze som strašne krvacala a to som sa potom bála aj zobudiť aby to nebola pravda našťastie to bol iba sen ale strašný.
😢

danielkadandy
autor
7. apr 2020

@sonia1990 a vsetko v poriadku babo sa uz narodilo?

sonia1990
8. apr 2020

Nie ešte som dneska len 8+6tt ale sa bojím aby bolo všetko v poriadku lebo v októbri som mala mimomaternicove tehotenstvo.

evuska135
8. apr 2020

Tiez sa mi snivalo, ze mi zomrel moj terajsi syn a nakoniec to bolo babo v brusku v 7tt :( snad to bola fakt len nocna mora

sayonara15
9. apr 2020

mne sa snivalo ze som porodila mrtve dieta a nakoniec to bol zamlknuty potrat v 8tt 😢

lenka2710
9. apr 2020

@danielkadandy mne sa tiež neviem prečo v 1.trimestri snívalo kadečo! Ze som rodila, potom ze mi dr povedal, že nebije malému srdiečko, o pohrebe a neviem co ešte, ale potom to samé prešlo! Bolo to len prvé mesiace, možno psychika, neviem

majusska202
9. apr 2020

Mne sa cele prvé tehotenstvo snívali ze počuje plac dieťaťa pridem do postielky zoberiem ho a zrazu mi tečie krv cez ruky. Mala som z toho riadne stavy ja som sa bala ze maly pocas spánku prestane dýchať. Nastastie uz ma skoro 3 roky

katulka1141
9. apr 2020

@danielkadandy pri dcerke sa mi v prvom tehotenstve snivali kadejake sny. A vsetko dobre dopadlo. Vzdy som si povedalaxzr je to iba sen. Netrap sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre