Zo štyroch testov bol jeden pozitívny

24. jún 2020

Ahojte maminky chcem sa spýtať ci sa aj niektorej z vas stalo dačo podobne.. Vcera som bola u lekára som 6+4 tt 😊 ale príde mi divne ze som si robila 4 rôzne znacky testov a jediný ktorý mi ukazal tehotenstvo bol clear blue.. Ostarne (pepino, rapiclear maybebaby) stale ukazovali len 1 čiarku mate skúsenosti?

noemikatka
24. jún 2020

A Kedy sisi robila tie Testy?

autor
24. jún 2020

@noemikatka cca tyzden dozadu.. V jeden den som si robila pepino aj cleaeblue pepino mi ukazal ráno jednu čiarku poobede som robila cleaeblie ten sa ukazal pozitívny..

jaskolka
24. jún 2020

Niektore majú menej farbiva, závisi aj od aktuálnej koncentrácie hcg, su ženy, čo poobede majú vyššiu v moci. Každopádne keď už máš od lekára to potvrdene, už nemusíš riešiť testy

noemikatka
24. jún 2020

Zaujímavé takze ako čítam MS ti uz meskala ked sisi ich robila vedcinou pepino mava cítlivost 10 tak nechápem prečo neukázal 🤔záhada v týchto testoch ked jw žena tehu neukaze jej a ked tehu nie je začínajú sa jej zdať alebo naznačovať 2he paličky 🤣🙈🤦‍♀️ a gratulujem k bábätku nech ste zdravé ❤️

noemikatka
24. jún 2020

Zaujímavé takze ako čítam MS ti uz meskala ked sisi ich robila vedcinou pepino mava cítlivost 10 tak nechápem prečo neukázal 🤔záhada v týchto testoch ked jw žena tehu neukaze jej a ked tehu nie je začínajú sa jej zdať alebo naznačovať 2he paličky 🤣🙈🤦‍♀️ a gratulujem k bábätku nech ste zdravé ❤️

kiki68
24. jún 2020

Pokial tehu potvrdi lekar tak tie ochcavacie pruzky su irelevantne. Aspon vidis aka to moze byt skoda penazi v podstate

tisicka123
16. nov 2021

môžem sa zapojiť so svojou skúsenosťou.. Včera mi vyšiel falošné pozitivny test.. Myslela som ze odpadnem a dneska ráno som test zopakovala a samozrejme nič tak ešte poobede inú značku a nič... Okrem toho mam menštruáciu a nízku teplotu, takze kľudne môžu vyjsť falošné pozitívne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre