Bolesť v sne

lagatta
6. feb 2015

Ahojte. Dnes som mala cudny sen. Snivalo sa mi so zenou, ktora mi chcela pobozkat brusko, ale urobila to dost silno. Trikrat som pocitila bolest fyzicku. Kricala som na nu v sne. Ked som sa zobudila zacala som uvazovat ci ta bolest mohla byt realna. Pochybujem, ze by som samu seba udrela, moj priatel spi vedla mna a on by to neurobil a aj tak som otocena inou stranou, takze ani by nemal ako. Tiez ma napadlo ci to moze byt z roztahovania maternice lebo od rana pocitujem tahanie a na dotyk v oblasti pupka taky jemny krc. Skusala som AngelSound, vsetko bolo v poriadku aj jemne kopanceky. Stretla sa niektora z vas s bolestou v sne? Mam tomu prikladat nejaky vyznam? Dakujem za odpovede.

cajka_j
6. feb 2015

@lagatta haoj, mne sa snva velmi casto, resp.si sny casto pamatam a velakrat sa mi stava, ze to, co je v realite, sa do sna nejako prenasa. V suvislosti s tehu si nepamatam, ale je to podla mna bezny prejav a na tvojom mieste by som sa nebala. Kazdopadne, ak sa ti prejavy pocas dna budu zdat nezvykle a bude ta cokolvek boliet "mimo normu" tak na tvojom mieste by som to skonzultovala s dr. Radsej urobim zo seba debila, ako potom lutovat 🙂 Drz sa 🙂

lagatta
autor
6. feb 2015

@cajka_j dakujem za odpoved. Mna trapi co ak som paranoidna a ublizujem si sama? Je to blbost, ale mna uz nenapada z coho by som mohla mat bolest v sne ☹

gabikula
6. feb 2015

@lagatta ja som tak raz v 10tt pocítila v spánku silnú bolesť v bruchu , ale som sa nezobudila celkom, len som si to pamatala a ráno som stále pociťovala okolo pupku akoby slabé kontrakcie. Po magnéziu to prešlo.

cajka_j
6. feb 2015

@lagatta to naozaj mohlo byt hocico, dokonca to realne ani nemusela byt bolest, len nejaky tlak napr.ci pohyb babatka, ktory sa ti v podvedomi pretavil do snovej bolesti. Podnet, ktory to vyvolal naozaj nemusel byt taky silny. Ak ti to nadalej nepretrvava, ja by som to neriesila. A z coho to mohlo byt, to realne nezistis, tak si s tym nelam hlavu. Hlavne pokoj 🙂

lagatta
autor
6. feb 2015

@gabikula myslíš, že to môže byť magnézio, že ho mám málo?

@cajka_j všetko je v poriadku, ale bolesti mám stále, asi rastieme 🙂 oblasť krížov, pupka a aj dole v podbrušku tlaky ako pred menzesom. Takže asi preto tá bolesť bola ráno. Inač kopká a prevaľuje sa 🙂

ivankaberrynka
6. feb 2015

@lagatta Zo snov si určite nič nerob. Mne sa snívajú tie najrôznejšie sny, aj strašideľné. V tehotenstve je to vraj bežné.

lagatta
autor
6. feb 2015

@ivankaberrynka ďakujem 🙂 budem sa snažiť. Ja som sa zľakla hlavne kvôli tej bolesti. Bojím sa aj kvôli tomu lebo už mám pomerne veľké bruško a možno som si ho trošku pripučila, keď som spala na boku. Dnes si ho radšej podložím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre