Bolesti v podbrušku

milaada
19. mar 2013

Ahojte,dnes som 14+6 bola som v poradni,všetko je O.K. len keď sa má dr.opýtal ako sa mám,tak som mu povedala,že dobre len že má občas bolí podbruško tak mi na to povedal,že podbruško nemá čo bolieť.....kázal mi kúpiť magne B6 aby som si dávala.Vy nemáte bolesti?ja som si myslela,ze to sa rozťahuje maternica a preto sú nejaké tie bolesti,aj teraz cítim podbruško vzala som magne b6 ale nič nepomáha,tak neviem....

eemmaa
19. mar 2013

mna bolievalo podbrusko a dr mi povedala, ze sa roztahuje maternica no kazala mi radsej kupit normalne magnesium lebo z b6 sa rodia "zevraj" velke deticky. a davala som si rano, na obed a vecer a mne to pomohlo a hlavne vela oddychovat 🙂

zuzi0911
19. mar 2013

mna bolelo ako na ms do konca 3 mesiaca stale,potom to preslo ale semtam zabolelo az take pichanie som citila a bolo to ok 🙂

misel711
20. mar 2013

aj mne dr povedal ze je to normalne.. ze to ma este vselikde bude pichat, boliet tahat.. a dokonca mi ani nekazal magnezium si davat...

jujlucka
20. mar 2013

@milaada mna tiez boli podbrusko a posledny tyzden dost intezivne...aj teplaky ma hrozne tlacia v podbrusku....je to bolest ako vajecniky pocas ovulky....mala som dnes poradnu, vsetko ok, tiez mam magnezium 2x denne...maternica proste rastie....pri prvom tehu som to vobec necitila....ale babo rastie super, tak nemam strach....snad uz ked bude rast o nieco pomalsie (maternica), tak to uz nebude take

agika1982
20. mar 2013

ahojte baby...citam,ze mate tie iste problemy ako ja..som v 8tt a take divne pocity mam v podbrusku..akoby som mala dostat kramy, potom ma chytia slabe krce..pri prvom tehu som nic z toho nemala....dufam,ze je vsetko vporiadku

fopka
22. mar 2013

Ono zalezi o aku bolest ide si myslím. Na jednej strane moze ist o normalnu reakciu... uvolnuje sa väzivo, maternica rastie, rozsiruje panva atd. Na druhej strane silne a pretrvávajúce bolesti v podbrusku môzu niečo naznacovat a netreba to podcenovat ale zase ani panikarit. Ja som tiez obcas pocitovala pichnutie, napnutie, tlaky a podobne. Zhodou nahod som sa pred 3 dnami nesťastne natiahla a veľmi ma zabolelo v brusku. Mala som strach a utekala na dalsi den k lekarovi, ci je vsetko v poriadku. Takisto som dostala magnezium, ale klasicke... uz davnejsie mi lekar vravel, ze to je dobre na ako keby "posilnenie" brusnej dutiny. A samozrejme pokoj. Mam zabudnut na veľkonočné upratovanie, vyváranie ci vypekanie....

agyk
29. mar 2013

Ahojte baby. Bolesti su vraj do 3. mesiaca v pohode, ale potom by nemali byt. Ja nimi trpim od zaciatku, som v 23+4tt a musim byt doma. Boli ma pri kazdej namahe, pri dlhsom chodeni a niekedy bez priciny. Ani magnezium nepomaha. Treba len oddychovat a nohy vylozene hore. To trochu pomaha.

amstelko
29. mar 2013

Ja mávam tiež bolesti v okolí vaječníkov,také pichanie.Absolvovala som IVF,11.3.som mala vklad jedného embryjka a to pichanie pociťujem asi od 15.3.Krvičku mám pozitívnu,ale niekedy ma prepadne strach,čo ma to pichá,čo to je.Mala ste to niektorá?

ralka
23. apr 2013

Ahojte baby ja som 18tt a boli ma na pravej strane hned pod prsiami take pychanie neviem co je to bojim sa ak mate niektora skusenosti poradte mi dakujem

simka556
9. júl 2017

Ahojte pekný večer chcela by som sa opýtať mali ste bolesti v podbrušku aj predtým ako ste mali tehotenstvo podtvrdene ? Ja ma bolesti od včera ale dnes sú o trošku silnejšie 😔 mám pred ms 7 dní a vážne neviem čo to môže byť miestami sú tie bolesti ako keď mám menštruáciu 😞 jediné čo mi pomáha sú tepelne obklady alebo sprcha .. neviete mi poradiť čo by to mohlo byť ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre