Bude to chlapec alebo dievča?

kamca495
22. apr 2021

Ahojte chcem sa opýtať či máte niektorá foto od ginekologa ktorá podľa sona pekne bolo vidiet čo to bude či dievča alebo chlapec či vám to naozaj višlo

ivka_3335
22. apr 2021

@kamca495 Ahoj, fotky zo sona nemám, lebo malý bol stále otočený, ale na prvom veľkom ultrazvuku mi vraveli, že asi dievča a na druhom už tvrdili, že chlapec 😆 odvtedy už stále bolo vidno, že je to chlapec.

hrasocek12
22. apr 2021

Ani ja nemam sono ale mne v 5tich mesiacoch sa schovavala a v 6tom rozkrocila na sone nozicky a pekne ukazala a mala tam kavove zrnko 😊 tak to lekar nazval na sone bolo pisulku vidno ako kavove zrniecko a narodila sa nam dcerka 😊

andreja13
22. apr 2021

fotku priamo nemam ale na sone to bolo vidiet. fotky nam skor ale gynekolog robil tvaricky

andrejka1974
22. apr 2021

No. Mne sa vzdy trafili ale chalani ti sa previedli v plnej paradea starsia dcera to tajila az do konca 8 mesoaca, ale ked doktor povedal ze mozno bude cisarsky bola zadkom a chrbtom smerom dole otocena tak sa mi krasne otocila a ukazala sa

petamich
22. apr 2021

ano mam, z morfologickeho ultrazvuku mi lekar spravil taku, ze je jasne, ze to je chlapec

ab727
22. apr 2021

@kamca495 no my máme z morfologického usg fotku krásne zospodu-chlapec,zasa prvá dcéra sa ukázať nikdy nechcela

mamusa34
23. apr 2021

@petamich 🤗tam idem v máji . Pozerá len zvrchu bruško že ?a môže tam byť aj muž pri tom?

kamca495
autor
23. apr 2021

Baby preto sa pýtam bo som v 29 tyždni a včera mi povedal aj ukázal že to bude dievčatko len mám takú dilemu s toho lebo počula som o mojom ginekologovi že nie hovorí dobré že vždy im to bolo naopak 😑 a mi sa strešné tešime že budeme mat dievčatko preto som chcela vidieť vaše foto ktorým sa to naozaj potvrdilo

mamusa34
23. apr 2021

@kamca495 akurát som čítala 🤭test na pohlavie so sódou bikarbónou . Lyžičku nasypať ,ocikat .keď to spení bude to chlapec ak nie tak baba . Mám skúsiť ?😂🤭

miselar
23. apr 2021

@mamusa34 toto som skúšala aj ja nič nespenilo.... A mam dievčatko aj potvrdene z 3d ultrazvuku dievčatko

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamusa34
23. apr 2021

@miselar ani mne 🙂no som zvedava

mamusa34
23. apr 2021

@miselar bože aj tak nejaká som 🤷neviem sa naladiť . 😁Musím asi už vedieť naisto alebo ešte počkať chvíľku

kamca495
autor
23. apr 2021

@mamusa34 😁😁 skúsim aj ja treba ranni moč či ?

petamich
23. apr 2021

@mamusa34 hej len zvrchu a zalezi od lekara, my sme boli v case "korony" a manzel nemohol byt pri tom, asi sa treba radsej spytat 🙂

mamusa34
23. apr 2021

@kamca495 to asi aj hneď 😁

nttnnt
23. apr 2021

ja ked som bola na morfologickom v 21tt ani nemusel hovorit, toho pindura by som videla aj z kilometra :D :D a on to len potvrdil

mamusa34
23. apr 2021

@nttnnt super 👏😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre