Kedy už naisto vidno pohlavie?

2. dec 2020

Ahojte kedy uz naisto vidno pohlavie?
Bola som na ultrazvuku v 19 tyzdni a vraj cakame dievcatko. Skoro som od radosti vyskocila z koze 😊😀😀😀. Ked som otehotnela chcela som chlapca ale nejak ma to zacalo tahat k dievcatku. Aj ked som kupovala prve veci pokukovala som viac po ruzovych 😀
Viem, ze to je jedno co to bude hlavne nech je zdrave...ja sa len pytam na skusenosti.

anjelicek26
2. dec 2020

My sme vedeli v 13/14.tyzdni a vzdy to vedeli presne, nic uz nezmenili...

bagre
2. dec 2020

100 % istota je pri pôrode... mnohým to povedia správne už počas tehotenstva, ale zopár rodičov už zažilo šok. Nám síce povedali správne, ale nie vždy som silou mocou skúmala čo máme. Jedno moje dieťa bolo furt zadkom otočené, správne sa nastavilo až okolo 25 tt

basska_b
2. dec 2020

Istota je vraj až pri pôrode 😁 ale keď ma doktor dobré sono, tak snad sa nepomýlil

alexandra2468
2. dec 2020

Ak je to len na zaklade sono, tak sa neda takto povedat, ze v ktorom tyzdni. Zalezi na tom, ci sa podari zachytit dieta v spravnom uhle. Moja sa na sono v 16t hned rozkrocila a bolo na ultrazvuku vidno jasne kavove zrno😃 moje krsniatko sa motalo na kazdom sone a lekar len tipoval.

hettinka
2. dec 2020

Po pôrode to už je na 100%

autor
2. dec 2020

@basska_b bolo to na 3 D ultrazvuku tak snad videla dobre pani doktorka 😀 tak pre istotu sa budem krotit s dievcenskymi vecami

alikal
2. dec 2020

ak to bolo na 3d uz to hadam plati, ale kamoske na troch sonach tvrdili ze stopro dievca a v 25tt zrazu narastol pipik 🙈 tak len pre istotu s kupou veci pockaj aspon do dalsej poradne

cuttina
2. dec 2020

16tt ak je dietatko dobre natocene

autor
2. dec 2020

@alikal jasne pre istotu pockam aj tak mam len par ruzovych veci a ostatne su take neutralne

diewcatqoo
2. dec 2020

Mne povedal v 12+3tt lekar, ze je na 99% presvedceny, ze to bude chlapec. A aj bol.
Ale pre istotu som do porodi kupovala vacsinou veci neutralnych farieb.

ivka21
2. dec 2020

@bagre no áno istota je keď porodis. A to mi Dr vravela celý čas té chlapček ale keď sa na spýtala v pôrodnici ci isto sa narodil chlapček 😁 tak mi došlo že nič není stopercentne. Kamoške vraveli ze chlapec a zrazu dievčatko😁😁a co hlavne ze su zdrave

ivika99
2. dec 2020

Ja som do 30tt čakala dievčatko, potom dievčatko zrazu niečo do rástlo 😀

zuzkastrap
2. dec 2020

V 12tt to nebolo este presne vidiet ale v 16tt mi potvrdil chlapca a aj to tak bolo 🙂

pattinka
2. dec 2020

@ivika99 to naozaj? 🤣 My vraj podľa dokyho čakáme tretie dievčatko, ale nejako sa na nezdá 😛 aj sa cítim úplne inak ako pri prvých dvoch a aj mm hovorí, že chlapec to bude 😁😁😁 tak neviem... Žeby iba naše želanie?

vulka
2. dec 2020

Tak u mňa to bolo na 100% isté až po pôrode 🙂

autor
2. dec 2020

@ivika99 😀😀😀 hlavne ze je zdrave

mariska1989
2. dec 2020

Och ja som to mala presne na 100% a to 3 dr rozličný mi povedali že baba ale neverila som vobec .vecičky boli ružové ale pre istotu aj chlapčenské kočiar neutrál 😁 keď už som porodila tak povedali že baba tak už jedine veriť som musela že som to porodila ja 😂

babydesire
2. dec 2020

Pri druhom dietatku som uz vedela o tom,ze niektory gyn pouzivaju metodu "uhlov" kedy vedia asi na 70% urcit pohlavie uz na konci prveho trimestra..tak som sa dr spytala ked robil prvotrimestralny scaning a on hned bez vahania povedal ze dievcatko (tesila som sa,chlapceka sme uz mali a dufali sme teda v dievcatko,,zdrave samozrejme) a pohlavie vzdy potvrdil a raz som videla aj to tzv.kavove zrnko,,a potom sa narodila 🥰

Myslim,ze to ze pocas tehu si sa podvedome zacala chystat na dievcatko - bola materska intuicia..ja s manzelom verime ze nase nenarodene prve dietatko (zamlcany potrat v 9tt) bolo dievcatko,tak sme to vzdy citili,pri druhom zasa ze chlapcek,a bolo to tak,,a nasa slecna?ja som bola neista,no muz bol presvedceny ze urcite dievca ☺️

sejbipi
3. dec 2020

Presne toto som dnes chcela riešiť 😄 ja som 16+0 a dnes mi lekár povedal, že čakáme chlapčeka, čo ma samozrejme veľmi potešilo, len som viac bola psychicky pripravená na dievčatko. Ešte si to nechávam pre seba, je si istý tak na 70%, vraj je stále možnosť že to bola len pupočná šňúra. Čítala som veľa prípadov kedy z chlapčeka bolo dievčatko a naopak, tak som zvedavá 😃

evkamotka
4. dec 2020

Moj druhy syn od 16tt otrcal kazdy bozi raz pipika cez cele sono, aj slepy by ho videl :D

autor
4. dec 2020

@evkamotka 😀😀😀 chcel aby vsetci videli ze to je chlapec 🤪😀😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre