Kto má termín pôrodu v júni 2018?

carla232
2. feb 2018

Ahojteee su tu babulky ktoré rodite Jún prípadne začiatkom? Ako sa maaate?

mirola
2. feb 2018

Ja, a ja sa mam super, len ma nebavi priberat ☹️

mirola
2. feb 2018

A som zmatena z kocikov a sedaciek a vajicok.. momentalne sa stracam v tom, a ty?

erika33334
2. feb 2018

Aj ja a kolko ste uz pribrali mne to ide najak rychlo hore uz mam plus 5kg

mirola
2. feb 2018

No ja som prve dva mesiace pribrala 6 kil.. ale to bol asi cisty tuk a voda, mala som hormony kvoli cystam.. a dalsie dva mesiace po vysadeni som pribrala 400g. Potom ten mesiac vianocny 2 kila a teraz neviem.. poradnu mam o 11 dni :. Tak tam sa uvidi, cize som lepsia 😂

carla232
autor
2. feb 2018

@mirola my uz mame kočík úžasný naoaj dada paradiso..ja som chcela taky s hojdanim bo ak bude po tatovi tak bude zlé diiiite hahaha

@erika33334 ja mam plus 5tiež je.to,akuraaaaaat 10kg priberies celkovo na.konci ale neboj.7kg s toho je plodova voda,zvyšná krv placenta (4kg) a cca 3babatko takže super sa.drzime...môžme povedať ze sme zzatiaľ nepribrali na vlastnej vaher...hoci sa citim tiez.ako velryba veľakrát hahaha

carla232
autor
2. feb 2018

My bojujeme so silnou kyselinou bleeeeee...mala som ju často ale vcera dnes to je hnuuuuus...

carla232
autor
2. feb 2018

Koľko vám vážia teraz babatka? (My sme 22+1tt) a mame skoro pol kila podľa dr.ja so myslím ze nevydržíme do júna podľa mna to bude skôr.

erika33334
2. feb 2018

Noo baby a to som si iba ja myslela ze som tolko vela pribrala nech em vidiet ked pojdem do poradne mne sa zdat ze priberam aj ze sa na jedlo pozrem.Ja uz mam skoro celu vybavicku uz si dopredu kupujem, nebudem predsa kupovat ked sa nebudem moct ani pohnut kocik mam plienky oblecenie perinky hupacie kresielko postielky..atd....naco by som este nemala zabudnut?noo a co baby uz aj viete urcite co budete mat tak sa pochvalte 🙂

erika33334
2. feb 2018

Inac my sme mali v 20tom tyzdni 310g

mirola
2. feb 2018

Ja neviem vobec kolko vazi babo .. a nemam este vobec nic kupene, nejak stale to nechcem dopredu riesit. Rozmyslam nad kocarom hartan.. lebo ocko ma dva metre a tento kocik ma velku vanicku aj sportovu cast, a dr. Povedal “ak bude maly po tatovi, tak mu budu rychlo rast koncatiny, tak aby sa zmestil”no a teda pohlavie chlapcek. Ja koncim 23 tt.

carla232
autor
2. feb 2018

My mame dievčatko 🙂 a vážili sme pred týždňom 454g

helka35
3. feb 2018

Som tretí krát tehotná a to po desiatich rokoch.Kedze dcérky mam takmer sebestačné 15 r.a 10 r. tak toto tehotenstvo si takpovediac vychutnávam .
Nie,že by ma nič nebolelo atd.,ale viem do čoho idem no a s výbavou a podobnými vecickamy si nerobím ešte zatiaľ starosti,pretože viem,že na to mám ešte stále čas
.(okrem toho som v tomto tak trochu poverciva) 😉...naposledy som mala sono robené 19.12.2017 a najbližšie mi budú robiť až 28.2.takze skôr teraz som vo fáze kedy by som najradšej chcela vidieť sono môjho pokladika,nech viem či je všetko tam dolu ok...Ale na druhú stranu,človek musí iba myslieť pozitívne a dúfať,že všetko bude v poriadku.
Od začiatku som pribrala podľa mňa primerane 10 kg...Pozdravujem všetky maminky aj budúce ,držím Vám palceky nech Vám všetko dopadne v úplnom poriadku.

nikusiak9
3. feb 2018

Ked si vyplnis termin porodu v profile dostanes sa automativky do skupiny junovky

viktorkasas
3. feb 2018

Ja som 23tt+4 a malý mal 450g 🙂

katkakacena
15. feb 2018

@erika33334 ja mám plu 7 kíl 😀

katkakacena
15. feb 2018

Inak...aj Vás tak to vaše bábo kopká? 😀 ten môj je akčný, že až 😂

erika33334
15. feb 2018

@katkakacena a v ktorom si tyzdni mne zacal 24 a plus 8kg

erika33334
15. feb 2018

@katkakacena mna tiez kopka ale ako kedy sa mu zachce niekedy je taky lenivy 🙂 a co uz mas nieco pokupene?

katkakacena
16. feb 2018

@erika33334 my sme presne dnes 25tt. Pokúpené zatiaľ nemám...nemám šajnu aké veľkosti kúpiť, keďže náš junior je zatiaľ väčších rozmerov :D

lusylee
22. mar 2018

Ponúkam výborný tip pre bábätko. Ide o miľníkovú podložku na ktorej sa môže fotiť každý mesiac a zachovajú sa tak nádherné spomienky. Viac info u mňa v bazári alebo v albume. Ja tieto podložky vyrábam, takže ide o handmade výrobok.

erika33334
31. mar 2018

halooo baby tak co ako prebieha tehotenstvo nejak ste tu zaspali...Ako pracujete este????A co kilecka idu hore?

alobalka
31. mar 2018

@erika33334 cca plus 9kg, zaha zvykne páliť, inak ešte zvladam čo to porobit. ..

katkakacena
5. apr 2018

Ja taky tak...plus 9 kíl, ale to už mám tak druhý mesiac 😁
Junior zatiaľ pekne šantí, ešte má miesta.
Včera sme boli prvý krát na prietoky.. tak vďaka Bohu všetko v poriadku.
Akurát mám občas pocit, že mi strašne tlačí na podbruško ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre