Pohlavie plodu

7. feb 2022

Sama neverim, že sa toto teraz pýtam, keďže tejto “metóde” nejako neverim ale zaujímajú má reálne skúsenosti 😀 Sedelo u vás to, že ak ste mali sex par dni(2-3) pred ovu mali ste dievčatko a ak ste mali v čase ovu tak chlapca? Ďakujem za odpovede. U mna to v prvom tehotenstve sedelo, teraz momentálne čakám na výsledok z babygenu tak si kratim čas 😀

babyjune
7. feb 2022

U nas ano 2x 😊

nafka0483
7. feb 2022

Styk sme mali pocas celeho mesiaca, takze netusim ci vajicko oplodnili spermie zo styku pred ovulaciou, alebo priamo v den ovulacie 🤷‍♀️
Ty mas styk len jeden den za mesiac ze by si vedela urcit ci to bolo pred ovulaciou ci pocas?

hennyinnsbruck
7. feb 2022

Ano cielene sme mali sex pred ovulaciou lebo sme chceli dievca a klaplo to (uz ma 2 synov s ex ale kedy to robili neviem -nechcem vediet🤣)

nana8989
7. feb 2022

U mňa to tiež sedí, prvé dievča a teraz som v 25tt a tiež bude dievčatko. Viem presne kedy som otehotnela 😊

autor
7. feb 2022

@nafka0483 áno veru, v novembri sme mali styk len raz za cely mesiac takze viem presne😀 v prvom tehotenstve som sa zase sledovala a mali sme sex síce cca každý druhý deň ale napsoledy pred ovu 2 dni, potom už nie.

eriksonka1234
7. feb 2022

U nás to neplatilo🤷‍♀️

selena_luna
7. feb 2022

v den ovu a dievcatko :D takze nie

simonkazga
7. feb 2022

Vobec. 2x v den ovu dievcatko. Syna sme zas splodili (zrejme) 5dni pred ovu. Bola som chora, potom sme uz mali az po.

nevenka
7. feb 2022

2 dni pred ovu, chlapec, prve 2 deti neviem...

nessa123
7. feb 2022

Anoo, sex cez silné ovulacne bolesti a je z toho chlapec 😊

lucia7933
7. feb 2022

ja som citala uz aj takuto teoriu...😂 : "Hovorí sa, že ak žena dosiahne orgazmus skôr ako muž, PH prostredie jej pošvy sa mení na zásadité, a tým pádom vytvára lepšie predpoklady pre splodenie chlapca. Preto ak túžite po dievčatku a snažíte sa oň práve pred ovuláciou, mali by ste vyvrcholenie na istý čas dopriať len mužovi, aby ste si nezmarili šancu na vytúžené dievčatko." ale ktovie co je na tom pravdy? nemate to niektora odskusane?😅

selena_luna
7. feb 2022

@lucia7933 co ja viem ze spermie x alebo y sa lisia iba velkostou pochybujem ze maju rozdielne ph. Navyse ukazuje sa ze zavod nevyhrava ta najrychlejsia, ale vajicko sa prijme tu ktoru yhodnoti za najlepsiu .... teda vsetky tieto zarucene typy na pohlavie mozme hodit uplne za hlavu 😂

babyjune
8. feb 2022

@lucia7933 u nas to teda neplatilo 😅 a hlavne to by sa asi velmi malo chlapcov rodilo, kedy bol podmienkou zensky orgazmus 😊

lucia7933
8. feb 2022

@babyjune ved toto 😂 😂 tiez si myslim ze by sa rodilo menej chlapcov a mne teda pride ze sa ich rodi viac ako dievcat (aspon v mojom okoli)😂..

mamina1419
8. feb 2022

Ja ani netuším ktorý deň sa zadarilo. To si vedia odsledovať ženy ktoré si deťmi zapisujú. Ja som pri dcére prišla na to že som tehotna lebo sa mi zdalo že mám dostať ms a ešte nebola. Ešte som nemala menštruačný kalendár vždy som to mala akosi v pamäti.

nikapuggioni
9. feb 2022

My sme mali sex v deň ovulacie( merala som si BT) a potom dva dni po ovulacii a mam doma dievčatko ❤

autor
10. feb 2022

tak neplatilo to ani u nás. Aj prvyraz sex deň pred ovu mám dievca, teraz sex 2 dni pred ovu a budeme mat chlapca 😀

nikapuggioni
10. feb 2022

Gratujem 🥰 budete mat doma krásny párik ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre