Potvrdilo sa vám pohlavie z 1. veľkého usg?

6. nov 2023

dievčatá potvrdilo sa vam pohlavie, ktore vam povedali na prvotrimestralnom skriningu? 😊

Nam povedali dnes, ze sa na to nemame vobec fixovat (som 13tt) lebo vela zien to hned berie, ze to je 100%, ale ze podla uhla kosticky to vyzera na chlapceka. Ked som si pozerala fotky v google, ako to maju chlapci a dievcata, tak mi to pride celkom jasne pri chlapcovi, tak neviem preco ta neistota 😁

Vdakaa

colsami
6. nov 2023

Neistota pre to, lebo je to stale skoro a naozaj sa niekedy clovek moze pomylit a odchylkya chybicky sa vzdy najdu. A tak aj napriek tomu ze to moze 99% vyzerat ako toktore pohlavie, doktor to nepovie s istotou, len s vysokou pravdepodobnostou 😉

autor
6. nov 2023

@colsami dakujeem za info, myslela som si to, len ma zaujima ci sa to zienkam vacsinou zvykne potvrdit 🙂

ivkav5
6. nov 2023

Aj nám dnes povedali, že to bude chlapček 😍🙏

autor
6. nov 2023

@ivkav5 🥰 tak budeme mat syncekov

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. nov 2023

@jj298 jeej dakujem 🙂 tak sa tesim na nasho synceka ❤️❤️
Bolo mi to uplne jedno, ake pohlavie bude, ale rada by som sa mu uz prihovorila aj napr. menom 🥰 tesime sa..dakujem za skusenost

tinka_1807
6. nov 2023

Mne sa potvrdilo od začiatku. Pri chlapcoch je to ale o dosť presnejšie vraj. Horse je pri dievčatách, tam sa častejšie zvyknú mýliť.... Inak ja dokonca poznám prípad ze pár rokov do zadu že žene skoro celé tehotenstvo vrvaeli že dievča a nakoniec bum chlapec. A na

zdenkak87
6. nov 2023

V prvom tehotenstve v 13tt povedala ze vyzera to na dievca, v 20tt ze chlapec, je to chlapec. V druhom tehotenstve v 13tt ze vyzera na chlapca, v 20tt urcite dievca, je to dievca 🤣🤣😘

autor
7. nov 2023

@zdenkak87 faakt? Aj chlapec sa dokazal zmeniť na dievča? 🙈🤣

anna_anicka83
7. nov 2023

Mne trikrát vždy povedal správne, ale v tomto skorom týždni mi doktor povedal, že na 60% dievča,na chlapca to nevyzerá. Na chlapčoka mi percentá nepovedal. Ale pohlavie zapisoval až po tom veľkom UTZ okolo 20 týždňa.

maryetta
7. nov 2023

Mne teraz pri stvrtom. Uz ale iny dr niekedyv 12-13.tt povedal ze chlapec.
Bol tam ešte ten “chvostik”. Ktory sa postupne stiahne. Ale nasmu babatku vtedy este bolo vidiet. Dr ze je tam nieco co by uz byt nemalo. Tak ze asi chlapec. Nakoniec ale morfologicky utz a nasledne aj utz v 28.tyzdni ze jasne dievcatko 😉

zdenkak87
7. nov 2023

@autor no bola to pupocna snura medzi nozickami 😁

selena_luna
7. nov 2023

V 13 tt este pohlavne organy nie su uplne dovyvijane, takze to niekedy odhaduju z toho sklonu, ale vobec to neber smerodajne. Pohlavie ozaj zistis az ked sa narodi ( alebo si das urobit drahy krvny odber) . Kamaratke tiez tvrdili dievca, ma chlapca. Sesternici chlapca, na porodnej sale ich prekvapilo dievca. Stava sa. Aj v 21. storoci.

bm_
7. nov 2023

mne tiez povedali v 13tt ze to vyzera na chlapca, ale nemame sa na to zatial na 100 percent spoliehat ale zaroven sme dostali jedinu fotku z toho ultrazvuku a tam ten dr napisal it´s a boy! :D som v 40tt a nikdy nic ine ako ze to bude chlapec mi nepovedali

lillyd
7. nov 2023

Tak sú doktori odborníci, ktorí sa nemýlia a vedia to určiť správne.. nie je pravda, že nie.. ja som sa Grochal pýtala v 13tt vidíte už pohlavie? Lebo babo mam ulozene v malej panve a moj dr nevidel ani v 22tt pohlavie. A Grochal odpovedal, že vidí vždy pohlavie. A tak ako mi povedal v 13tt mi v 20tt potvrdil..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre