Rozdielne príznaky, rovnaké pohlavie bábätka?

michalina
24. júl 2009

Včera sme boli na 3D ultrazvuku presvedčení, že naše druhé bábenko bude dievčatko. Pri prvom tehotenstve mi vôbec nebolo zle, mohla som zjesť čo som chcela a teraz mi bývalo na začiatku strašne zle, sú dni ked sa ani z postele nezdvihnem a pol dňa preležím. Prvý bol chlapec. Som iba v 14tt ale naše bábo tam malo to, čo sme nečakali. Ako to bolo u vás?

wacinka
24. júl 2009

ahoj my čekáme dle ultravzuku holčičku a od začátku těhotenství jsem na rizikovém, bylo mi zle nebyla jsem ničeho schopná. A hlavně celé těhu mám chuť jen na sladké, naše malá nechce maso 😀

mitinka
24. júl 2009

ahojky ja som pri malej vobec nevedela že som tehotna a zistili sme to až tak neskoro 😉 a teraz som v 12tt bolo mi zle stale do auta ani sadnut chladničku ani vidiet 🙂 teraz už to prestalo len zasa mam stale kyselinu tak berem pirulky sem tam,... a bola som presvedčená že to je chlapec lebo prvu mame babu a stale som povyhadzovana pupakmi a hovori sa že chlapci beru z krasy 🙂 no v pondelok som bola u dr. a ten mi predbežne na 50%povedal,že to je baba a zo žiadneho pohladu to nevyzera na chlapa,ale presne mi to povie ked dojdem 17augusta a bola som velmi sklamana ☹ chclei sme chlapca ,ale nevadi hlavne nech sme zdrave 😉 😀 a kopu vecí čo som odložila po malej znese aj druha 😀

michalina
autor
24. júl 2009

Všetci ma presviedčali, že ak sa cítim inak ako pri prvom tehotenstve tak bude iné pohlavie, čiže u nás dievčatko, ale je to chlapec. Z toho som trošku sklamaná. Už som si pozerala v obchode malinké šatičky. Ale čo už, hlavne, že sme zdravý, aspoň zatial. Malý sa aj tak viac poteší bratovi 🙂

mitinka
24. júl 2009

aj mne to hovorili,ale všetko je opak ☹ a vieš čo ,... keby sme si to vymenili? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mitinka
24. júl 2009

samozrejme srandujem,ale rada by som chlapca aj hlavne modry kočik 🙂 ja som tiež pozerala na chlapčenske veci a mam vybraty už aj modry kočik,ale nič z toho,... ☹ chlapi by sa už mohli naučit ako sa čo robí 😀 😀 😀 a všetky by sme boli spokojné 😀 😀 😀

liviky
24. júl 2009

tak mě nebylo zle ani v jednom ani v druhém těhotenství,ale po prvé sem mohla jíst po kilech cokoliv sladkého a podruhé sem měla chuť jen na saláty,okurky,chlebíčky.......no a v obou případech mám krásné holčičky 🙂

mitinka
24. júl 2009

ano ja tiež,.. pri prvom samu zmrzlinu na ,,kila" 😀 a teraz same bagety atd,... 😀

michalina
autor
24. júl 2009

mohly by sme vymeniť aj oblečenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To by sa oplatilo 😀 😀 😀 😀 Už vidím ako ma manžel bude lámať na tretie dieťa, ale to už asi nezvládnem, dve sú asi dosť v dnešnej dobe 😝

misskkaa
24. júl 2009

mne chutilo uplne vsetko,teraz sa uz krotim,nechcem mat 100kg ked pojdem rodit. 😒 a vsetci mi vraveli ze som opeknela a ze to bude chlapec, takze aj napriek tomu ze som papala vela sladkeho /co sa vravi ze bude baba/ cakam chlapceka. jedna mi dokonca vyvestila dievku ale ked som prisla za par dni za nou tak mi hned pri dverach vravi:boze ty si opeknela to bude chalan. a aj je 😵 😵

lyndus
24. júl 2009

babule, mne bolo pri malej priserne zle, nevladala som prve 4 mesiace vobec existovat, jedla som vela sladkeho, ale zmrzka mi nebrala, inac ju milujem...maso som nemohla ani vidiet...
teraz je to s blutim ovela lepsie, iba sem tam, zmrzka moze byt na kila, mam strasnu chut na pikantne a som rovnako vyhadzana na chrbate, dekolte a tvary ako pri malej... mam obavu, ze to bude znovu baba, mne je to jedno viac menej, len nech je to zdrave, len manzel by strasne chcel chlapca a mna by tiez potesil 😀 tak uvidime, co nam povedia na utz 😀

mitinka
24. júl 2009

lyndus a tvoj dr. nema ešte 4D ultrazvuk?tam by ti to rozoznal a povedal tak ako mne a ako vidim tak budeš rodit o par dni skor 😀

katecameron
22. sep 2010

ja som zas mala rovnake priznaky a rozdielne pohlavie 🙂

deni1304
22. sep 2010

souhlasim s katecameron: ja mela uplne stejne priznaky a taktez rozdilne pohlavi a dokonce dva uplne stejne porody, jako pres kopirak 😉 , bude to znit jako klise... hlavne zdravi 🙂 🙂 , preji vsem krasne tehulkovani a maminkovani 😉

paja
22. sep 2010

Tak z vašich zkušeností to spíš vypadá, že je to přesně naopak než jak se říká... 😀 . Ty co měly rozdílné příznaky mají stejné pohlaví a ty co měly stejné příznaky, mají různá pohlaví... Tak a teď čemu věřit 😀 . Jsem teda zvědavá co nás čeká 🙂 . Zatím to nebylo vidět, ale vzhledem k tomu, že mám v podstatě stejné příznaky jako v prvním těhu, mohla by to být holčička (doma mám kluka) 🙂 . Ale moje intuice mi říká, že to stejně zase bude synátor... A je mi to jedno - budu šťastná za holčičku i za chlapečka 😉 .

katecameron
22. sep 2010

@paja skus s tou pravou a lavou stranou maternice na ktorej sa babo vyvija az napravo bude to dievcatko 🙂

paja
22. sep 2010

@katecameron Prosím tě - o tom jsem nikdy neslyšela 😨 🙂

didi07
23. sep 2010

já mám příznaky od počátku jiné a čekám chlapečka, první je holčička. je mi podstatně líp než při prvním těhu, a daleko dřív jsem cítila pohyby.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre