Sex v sne

deboraaa
24. jún 2015

Ahojte trocha blbá otázka ale chcem vedieť vaše názory. Som v 17 týždni a chcela by som vedieť po obede som si pospala a mala som sen a ked som sa prebudila cítila som orgazmus ten pocit ako pri sexe až som nemohla uveriť. A tak sa bojím o bábo je v poriadku ? Cíti to aj bábo alebo nie ? Mám normálne tehotenstvo. Niekedy sa cítim ako keby som vôbec nebola tehotná čím to môže byť ? Bruško mám všetko mám ok doktor mi povedal pred 3 týždňami že je všetko ok tak si tam pekne asi leží je to 1 bábo tak sa chcem informovať Dakujem 🙂

ematko29
24. jún 2015

Neboj je to v poriadku.mas to vsetko viac prekrvene v tehotenstve tak aj odgazmus tehotna zena skor dosiahne.babetku nieje orgazmus neprijemny a vo vyssom stadiu ho pocituje ako obimanie maternice.

kakajkova
24. jún 2015

@deboraaa a vy nesexujete odkedy si tehotna?

deboraaa
autor
24. jún 2015

@kakajkova nie pre istotu chceme mať všetko v poriadku

petulda333
24. jún 2015

Jaaj moja...ja som do 21tt tiez nemala pocit ze v bruchu niekto je..keby som nevracala neviem ze som tehu..a sny??mam erotikus sny a dosta casto...a myslim ze to je normalne...niekedy mam aj chut na sex vacsiu...nieco sa mi sniva zobudim manzrla a podme 😀 neboj je to ok...

rebeka7501
24. jún 2015

chudák manžel, sa nedivím, že si mala erotický sen pri takej dlhej abstinencii.

deboraaa
autor
24. jún 2015

Dakujem Vám 🙂

kakajkova
24. jún 2015

@deboraaa sex a teda ani orgazmus babatku neublizi ;)

prego81
24. jún 2015

@deboraaa
odporucam prehodnotit pristup k sexualnemu zivotu v tehotenstve, obzvlast ak mas tehotenstvo bez komplikacii. Je to strasne dlha doba a po porode to moze chvilu trvat. To len aby bolo vsetko v poriadku aj medzi vami - partnermi. Myslim to v dobrom 🙂
Odhladom tvojej otazky, vsetko je v poriadku 😉

katy1979
24. jún 2015

@deboraaa vsetko v poriadku bez sexu mat nebudete. 9 mesiacov bez sexu no akurat tak ze manzel zmeni objekt pozornosti. Opytaj sa gynekologa na jeho nazor sex a tehotenstvo. ak mas bezproblemove tehu vobec babu neublizis. To netusi o co ide a ani ho nikto nebude buchat do hlavicky a podobne vymysly

kristinkahugo
24. jún 2015

No uži si to teraz lebo chlap po pôrode chytí stres z kojenia a zo zmeny ktorou si prešla. 😉😉😉😉

ivca88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivca88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre