Silné pohyby v 17. týždni

silvia_98
25. jún 2022

Ahojte čakáme prvé babo 🥰 a momentálne som v 17 týždni 😊A dnes večer cítim silné pohyby.Nie tie také kopanec ale ako by sa presúva zo strany na stranu ? Je to možné v 17 týždni ? Alebo blúznim 😁?

miadi
25. jún 2022

Jasne ze to je mozne . Prve pohyby som v prom teho citila uz v 14tt bolo to ako rybycka v 17uz poriadny mini kopanec v dalsich az po 16tt ale tak prvorodena je take tornado 😁s malym mam zas super videa v 3trimestri ako natahoval brucho ked kppal pockaj ked budes citit tie mini nozicky znutra rukou na bruchu ., a mala mà Strasne steklila dole prstikmy malemu som zas stale citila ritku vypucoval 😆toto je najkrajsie na teho uzivaj si to 😘

silvia_98
autor
25. jún 2022

@miadi tak to sa teším 🙏🥰🥰🥰
Až cítim ako mi tlači raz na mechúr potom na čreva 😁 do teraz to bolo len take šteklenie a to som nevedela identifikovať keďže je to prvé babo. No to čo predvádza dnes 👏😁
A väčšina v mojom okoli hovorí “ To je skoro to ešte nemôžu byť pohyby”
A ešte jedna otázka ? Strašne má začala bolieť kostrč 😒nemôžem sa ani zasmiať 🙈 je to tiež babom alebo mám v práci vymeniť stoličku ? 😅😅

miadi
25. jún 2022

@silvia_98 tehotenstvom 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre