Som v 14 týždni a stále ma bolí hlava

ulalala
2. apr 2012

Ahojte, prosím, potrebujem poradiť, nachádzam sa asi v takom 14.tt a stále ma bolí hlava, takmer celé 3 mesiace, aj pred otehotnením ma bolievala občas,. Teraz neviem či je to normálne a do akej miery vlastne...?.. Nejaké špeciálne vyšetrenia si asi v tehotenstve nemôžem dovoliť. Máte s tým niekto skúsenosť?

tutifruti
2. apr 2012

Ahoj, ja som mala v druhom tehu strašné bolesti hlavy.... Povedala som mojej gyn a tá ma poslala na neurológiu, kde som potom tchodila na masáže krčnej chrbtice.... mne to pomohlo...
Doktorka neurologička mi dokonca povedala, že je to v tehu dosť bežné.... Mna ináč predtým hlava takmer nebolievala... Iba počas toho druhého tehu... som sa aj bála, ako to bude pri Šimonkovi a nič...

lenda8
5. apr 2013

Ahojte dievcata, aj mna bolievala hlava tak som hned nasadila paralen, ktory sa jediny moze uzivat v tehotenstve...ale potom som si urobila turecku kavu s mliekom ako som ju pila pred tehotenstvom a od tej doby mna hlava absolutne neboli a nemusim do seba davat ziadne tabletky 🙂 doktor mi aj odporucil, ze ked som bola naucena na kavu, 1 kava v tehotenstve neublizi....

dariana263
5. apr 2013

@ulalala Ahoj,je to tehotenska migrena,ja som ju v tehotenstve mala tiez,kazdy den (do stvrteho mesiaca) ma bolela strasne hlava,len som lezala a kazdy jeden zvuk mi ublizoval......neboj malo by to prejst...a na lieky by som si pozor davala 😉 ....ja som si ziadnu tabletu pocas tych mesiacov bolesti nedala....vobec ti to nezavidim,kedze viem aka je to strasna bolest 😒

lovely_choice
19. apr 2013

@dariana263 @ulalala @tutifruti ahojte mamicky 🙂 mna od 12. tt boli hlava kazde dva tyzdne (14. tt a aj teraz v 16.tt) a to dva dni vkuse. Snazim sa to nejako pretrpiet, lebo tabletky brat nechcem a stranim sa aj odb. vysetreniam. Kedze pisete, ze je to v tehu bezne, tak to ani lekarovi nespomeniem. Prajem vam, aby ste si tehu naplno uzivali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre