Som v 18. týždni a mám kŕče ako pri menštruácii

shelly666
23. apr 2012

Som v 18 tyzdni a dost casto mam krce v podbrusku ako pri menstruacii a ked dlhsie stojim tak ma tiez picha. Tiez mam cele brucho take tvrde a nafuknute. Kto ma podobne skusenosti prosim?

daduska666
22. máj 2013

@shelly666 presne ako keby som citala moje problemy.........lekarka povedala, ze je to ok.......len ja mam obavy...

kveta
22. máj 2013

@shelly666 Meraj cas medzi bolestami, ci to nie su kontrakcie v pravidelnych intervaloch. V tejto situacii mi nasadili magnezium a myorelaxancia. Skontrolovali krcek. Pomahalo mi lezat, relaxovat a pit vela vody. Kazdopadne to chce skocit k lekarovi.

kveta
22. máj 2013

A este jedna vec. Tieto stavy vie spustit infekcia v tele, takze si daj urobit vaginalne vytery, navstiv zubara, skontrolujte infekt v moci,...

miuciuska
24. máj 2013

ja som dnes presne s tymto isla k doktorke od vcera neznesitelne krce a dostala som liekov ako stara babka ☹ nasla mi krv a bielkoviny v moci.dostala som antibiotika,brusinky,posvove tabletky,magne B6,baby vitamin beriem takze denne 10 tabletiek. ☹

shelly666
autor
24. jún 2013

Bolo to asi v poriadku lebo uz mam zdraveho chlapceka ktory bude mat 10.mesiacov. 🙂)

tanicka696
24. jún 2013

@shelly666 chod s tým lekarovi!ja som to mala od 17.tt a hrozil mi predčasny porod teda strašili ma nim,tie bolesti sposobili,že som sa začala otvarať a to je ešte velmi skoro!mala som nariadeny kludovy režim,nohy hore a magnezium 3x denne.tvrdnutie bruška by si ešte nemala mavať no aj to som mala od 17.tt a to tiež nie je dobre...ale dotiahla som to daleko 😉

tanicka696
24. jún 2013

@shelly666 aha vidim,že už maš po tom 😀 😀 😀 😀

barbara088
25. jún 2013

mne toto robilo pri synovi v 19tyzdni.....mala som zapal moc.ciest..lezala som v nem 3tyzdne,ale tam mi davali iba 2dni lieky a potom iba magnezium a zelezo a dokonca klud na lozku...syn ma uz 6 rokov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre