Som v 22. týždni a som bez pohybov

mirkabenova
13. máj 2018

Ahojte je normálne ze som v 22 týždni a ešte necítim pohyby? Kedy to zvykne prísť v prvom tehotenstve?

ink
13. máj 2018

@mirkabenova kazdu chvilku to pride 🙂

majusska202
13. máj 2018

Ahoj ja som necítila vôbec celé tehotenstvo a doktorka mi to odôvodnil že mám na brušnej stene placentu a ta tlmí všetky narazí takže som sa musela s tým zmieriť že neviem čo to je aby ma dieťa kopalo 🙂 občas sa mi po 30 týždni trosku bruško pohlo ale to veľmi málo kedy

mijunik
13. máj 2018

@mirkabenova možno ich aj cítiš, ale nevieš, že sú to pohyby. ☺️ Ja som cítila, ako keby sa mi v bruchu pohybovala bublinka. Myslela som, že trávenie. No keď sa to pár dní opakovalo, uvedomila som si, že to cítim pohyby môjho bábätka. ☺️

pininka
13. máj 2018

Je to individualne, ja som si zvykla lahnut na chrbat, trocha sa natiahnut a pockat a tak som citila najlepsie, ked som bola este tak okolo 20tt.

karinkak892016
13. máj 2018

Ako môžeš byť v 22tt keď v Blogu máš že si v 33tt?

marianna_peskova
14. máj 2018

@karinkak892016 Chyba v Matrixe. :D

zuzadula
14. máj 2018

@mirkabenova môže to pokojne aj v priebehu nasl. 2 týždňov

1234lubka
14. máj 2018

@mirkabenova neboj kazdu chvilu, bublinky potom budes spominat neskor ked budes pod rebra dostavat pecky ze jak si sa strachovala zozaciatku 😊

zuzkanaty
14. máj 2018

za chvíílku neboj, ja som tiez neskor začala citit pohyby.. lekar asi v 20tt mi vraví :pohyby uz dávno citite to nie je problém...ja som sa na neho pozerala, že ešte ani raz.. vtedy som sa zľakla ale zo dňa na deň prišli potom.. presne ako piše 1234lubka napjprv bublinky šteklenie a potom klopkanie a potom prídu šupy 😅

77janka77
23. máj 2018

Ja som citila uz v 16tt

mijunik
23. máj 2018

@77janka77 vraj keď zacítiš prvé pohyby, tak si v polovici tehotenstva. ☺️ Ale či je to pravda, netuším... 😊

77janka77
24. máj 2018

@mijunik tak mne to celkom vychadza :D

77janka77
24. máj 2018

@mijunik lebo taky prvý intenzívnejší som citila v tom 16tt a potom od 17tt sa hmýri stále tá moja žabka ^_^

ankakovacova
24. máj 2018

@mirkabenova ahoj ja som mala prve pohyby v prvom tehotenstve v 21.tyzdni

mijunik
24. máj 2018

@77janka77 a teraz si v ktorom týždni? ☺️

77janka77
24. máj 2018

@mijunik teraz v 21tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre