Som v 26. týždni a mám pocit ako keby mi praskne brucho

beatrice1111
11. nov 2021

Ahojte som v 26 tyzdni a mám pocit niekedy že mi praskne brucho 😃 posledné dva dni mám aj hrozne bolesti krížov, mala ste niektorá podobne problemy?

veronice
11. nov 2021

@beatrice1111 ja som 25tt a mam podobne. Zvysila som si magbezko na 3x denne a je to lepsie. A tie krize, to uz asi lepsie nebude 🙈 pri dcere som mala tieto problemy az okolo 34tt 🙈

heymissg
11. nov 2021

@beatrice1111 nečakáš dvojičky?

beatrice1111
autor
11. nov 2021

@heymissg nie len jedno 😃

nevenka
11. nov 2021

@beatrice1111 ja som to mala tiez, pri tretom, ze strasne, mala som pocit, ze uz sa to viac nenatiahne a prasknem. Ale potom sa to zlepsilo, asi tak narazovo zacne rast, ale neskor sa prisposobi, aspon aj som to tak mala.

tinashop
8. dec 2021

@beatrice1111 mam podobné pocity.. Na poradni sa na to chcem spýtať lekara.. Mamka, svokra aj kamošky vravia, že to je v poriadku..

beatrice1111
autor
8. dec 2021

@tinashop ja som sa už o tom rozpravala s mojim lekárom a ten mi povedal že si mám o jedno magnezium pri týchto pocitoch dať viac .. že je to normálne

tinashop
8. dec 2021

@beatrice1111 asi mi povie to isté.. Magnézium aj železo mi odporúčal už na začiatku.. Tak prajem všetko len to dobré 🙏 držím palce nech je aj naďalej všetko v poriadku 🤍

beatrice1111
autor
9. dec 2021

@tinashop ďakujeme podobne ❤️🙏🏻

sykoroka_dizajn
2. jan 2022

Ja som 24 a bruško mám malinké takmer žiadne ale akonáhle ma nafúkne alebo sa nevyprazdnim tak to tak neskutočne ťahá a mám pocit že prasknem a brucho vtedy obrovské…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre