Určenie pohlavia v 17. týždni

dena567
21. jan 2013

Ahojte babulky dnes som bola na sone a som velmi nedockava co sa tyka pohlavia tak som kvoli tomu isla hlavne s tym ze mi povie pohlavie neni to na 100% a vyjadril sa ze chlapcek.aky mate nazor na 17 tyzden a urcenia pohlavia?mam to brat ze uz urcite budeme mat chlapceka🙂??Dakujem 🙂

kika1981
12. feb 2013

@kejtinka - sranda 🙂 bude to prekvapenie !!! Ja už syna mám, a poviem Ti , keby som mala mať 10. dieťa /čo nikdy nehorozí :D/ by som chcela mať syna !!! zatiaľ u nás letí meno Šimon, al. keby to predsa bola baba čo asi nehrozí Simonka 🙂 Tak držím palce, vidím aj ty ťaháš k synovi skor ... 😉

kejtinka
12. feb 2013

@kika1981 - ja už mám synov dvoch 😀 a som rada že ich mám. Teraz by som sa potešila aj dievčatku, ale je mi to viac menej jedno, keďže s chlapcami nemám najmenší problém. Tak ostáva už len čakať. 😉 Držím palce.

kika1981
12. feb 2013

@kejtinka - no pekne 🙂 súhlasím ... aj ja držím palce Vám !!! Aké máte mená, možno niečo sa nám zapáči, lebo ešte vymýšlame hi, a to budeme asi až do júla, kým neporodím :D

kika1981
12. feb 2013

@kejtinka - ach už vidím, Filip a Jakub 🙂 krásne mená , Jakuba mám krstného syna, a Filip je tiež v našom zozname🙂 už sú veľkí chalani ...

katka_halabalka
12. feb 2013

@dena567 pri chlapcoch sa zriedka kedy pomýlia, ja som mala prvé dievča a tak to zistili až na 4D v 26 týždni, pri druhom som niekde čítala, že to vidno už v 12 týždni, tak som sa len tak zo zvedavosti lekára spýtala čo si myslí a on, že asi chlapec a zatial sa to potvdrilo na všetkých ultrazvukoch a 4D to už potvrdil na 100%

dena567
autor
16. feb 2013

Ahojte zienky musim vam znova napisat dnes som bola na 4D a moj chlapcek sa mi nepotvrdil na 80 percent je to dievcatko taky sme boli s toho mimo 🙂 ze clovek skoro mesiac bol v tom ze chlapcek a pozrite....viete ze vravi sa teda ze ked povie chlapcek ze to tak aj ostane no ale u mna to je asi iny pripad 😉 ako ste aj vy pisali niektore mamicky 🙂

lienka1701
20. feb 2013

@dena567 no mne to povedal asi tiež v tom 18tt alebo 19tt...no mne povedal že dievčatko ale aby som sa na to na 100% nespoliehala...myslel to asi tak aby som nezačala húfne všetko kupovať dievčenské...kedže bol aj čas aby som absolvovala 4D tak som šla a tam nám to potvrdil a to som tam bola v 23tt a krásne bolo vidieť pohlavie...je to úplne niečo iné ako klasické sono čo ti robí tvoj dr...takže vrelo odporúčam ak si nedočkavá 🙂

danielitka26
20. feb 2013

nasim do 14tt tvrdili ze to bude syn, potom ze dievcatko aj to ostaalo do konca pri dievcatku a dnes na obed zavitala medzi nas nasa herecka najkrajsia 🙂 takze mame Lucinku

dena567
autor
20. feb 2013

kocky len mne povedal v 16 tyzdni ze tam vidi gulky a pozrite sa v 20 tyzdni mi oznamil ze dievcatko 🙂 tak potom fakt neviem 🙂zdravucky sme a to je hlavne 🙂

nadapolakovicova
20. feb 2013

mne povedal v 16-tom týždni, že to bude chlapček a aj bol 🙂

kosmacka
5. mar 2013

@dena567 No ja som bola na sone v 12 týždni a povedali mi že to bude na 100% chlapček

dena567
autor
5. mar 2013

@kosmacka ahoj no len aby si tiez nebola prekvapena 🙂 a nezmenilo sa to na dievcatko aj mne vidis povedali v 16 tyzdni ze chlapcek a ako sa to zmenilo na dievcatko 🙂 a stale neviem ci mam verit ze je to tak 🙂

bozenkad27
5. mar 2013

@dena567 mne povedal v 12tt, ze podla neho to bude dievcatko, v 14tt mi to potvrdili z krvi a v 20tt mi to potvrdil ten isty doky na utz... 🙂

dena567
autor
5. mar 2013

@bozenkad27 len ja som teraz taka mimo ze comu mam uz verit ale ked mi povedal ze na 80 % diavcatko tak si uz aj kupujem vecicky a to ruzove 🙂

bozenkad27
5. mar 2013

@dena567 ak tobol skuseny doktor tak ver. 🙂 ja som ale kupovala az ked som vedela na isto a to olo v 14tt ;)

kosmacka
6. mar 2013

@dena567 Mne doktor povedal že na 85% je to chlapec a keď to prepol na 3D tak povedal že je to je na 100%. Aj sa snami lúčil so slovami že nám na USB dáva fotky synátora 🙂

chabebe
14. mar 2013

ahojte, nam to gynekolog nechcel povedat ani v 16 tt., ze je to nepresne...castokrat sa vraj stava, ze dievcatka maju opuchnuty klitoris a vyzera to potom ako chlapcek...takze musime cakat do 20 tt., ale chvilu rozpraval v zenskom rode 🙂, ale v zapati prepol na neutral...

lienka1701
14. mar 2013

mne povedal môj dr pohlavie v 18tt...ale tiež mi povedal aby som sa na 100% na to nespoliehala...ale tak v 23tt som bola na 3D a tam mi potvrdil dr dievčatko...tuším že už od toho 18tt alebo ako môžeš ísť na 3D tak ak si taká zvedavá ako vravíš čo som bola i ja tak by som tam šla...tam ti to povie presnejšie a aj to uvidíš na vlastné oči 🙂

usiko
14. mar 2013

mne povedal v 16tt, clapec to vyvalil na plne gule 😀 😀 😀 😀 😀 a bolo to jasne ako facka....dve nozky a medzi nimi to vsetko ostatne.......nebolo pochyb a nebolo pochyb ani na dalsich ultrazvukoch........takze ak je dieta dobre otocene a dobry skuseny lekar, tak mozes verit....

cukriiicek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kejtinka
15. mar 2013

@kika1981 - ahoj, tak nám v pondelok doktor na poradni potvrdil nakoniec dievčatko. Kávové zrnko máme aj na fotke, tak už by nemalo dorásť nič. A čo vy? 🙂

44mima58
16. mar 2013

na určenie pohlavia je vraj az 20 týžden.

1katkas
7. apr 2013

viete kedy sa moze so 100% presnostou povedat pohlavie? ked sa babo narodi 🙂
ziadny ultrazvuk nemusi byt 100%tny

pingu1
7. apr 2013

@cukriiicek naco si tak skoro sla? tazko povedat

cukriiicek
7. apr 2013

@pingu1 Lebo jedna klinika robí 2x 4D (vrátane CD s videami a fotkami) za 64e na druhý deň v 25tt.

pingu1
7. apr 2013

@cukriiicek no, tak si budes asi musiet pockat do toho 25tt

cukriiicek
7. apr 2013

@pingu1 za 9dní idem na morfo takže tam sa väčšinou potvrdí pohlavie..

pingu1
7. apr 2013

@cukriiicek ja tiez, ale to cakanie je nekonecneeeeee

cukriiicek
7. apr 2013

@pingu No veru ja začínam zajtra 21tt,už nech je aspoň teplúčko nech sa nemusím takto babušiť už ma všetko tlačí..

babusik85
20. nov 2019

@dena567 ahoj! Prosim Ta co sa Vam nakoniec narodilo? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre