Aniball balónik - krvácanie

paulas2x
7. okt 2016

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či máte nejaká skúsenosti s používaním aniball balonika a mali ste s ním nejaké problémy. Ja ho používam zatial len niečo vyše týždňa a posledné 2 dni keď ho používam tak špiním krvou (len keď ho používam, potom už nie). Neviete mi povedať či je to zlé alebo či to môže spôsobiť niečo zlé? ďakujem vám za odpovede 🙂

katka253111
7. okt 2016

Ja by som pre istotu cinkla doktorovi ci zbehla na gyndu 🙂 istota je istota...ja som ho nepouzivala,ale citala som nan vela dobreho...v tehu je vsak sliznica dost prekrvena takze to krvacanie mozno aj z toho vznika, ale radsej by som sa uistila u dr... aj ked ako kukam, v 37 ste uz, tak porod je tu cubidub

nelakt
8. okt 2016

Ahoj, neboj, myslim, ze kazda jedna pri pouzivani trosku krvacame. Aj je to vsak iba trosicku a kratko, nemusis sa bat. V samotnom navode k baloniku je o tom pisane. Odporuca sa vtedy jeden den s cvicenim prestat.

seki11
8. okt 2016

@paulas2x Ahoj,je to normálne,treba si dať deň-dva pauzu ako píše nelakt.Mne sa to stáva tiež,cvičila som každý deň,ale obden je aspoň pre mna lepšie.

luciannka83
8. okt 2016

ja troška mimo, ale používaním bal´onika si môžeš zamiesiť únik moču do budúcna,..

sasesoe
8. okt 2016

@paulas2x pridaj sa do skupinku tu. Najdes viac odpovedi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre