Bolesti v podbrušku v 34. týždni

2. feb 2021

Ahojte som v 34 tt a chcem sa spýtať už pár dni niekedy cítim bolesti v podbrušku aj smer k pošve a niekedy mám aj bolest keď cítim pohyby bábätka. Myslite že to je preto že sa blíži pôrod alebo je to niečo iné dakujem za odpovede.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katie253
2. feb 2021

Áno, to sa sťahuje maternica, to sú poslíčkovia, tiež som to mam tak od 34tt, teraz začínam 38tt.

tehotna40
2. feb 2021

Ja som to mala od 33tt, od 36tt som cítila uz aj také tlaky keď som sa postavila akoby malo niečo zo mňa vypadnúť a rodila som na termín, takže žiadne stresy a oddychujte kým môžte🙂

petruska21
3. feb 2021

Ja to mám už od 20tt, a momentálne som iba v 27tt tak snáď to nič vážne neznamená . Niekedy sa mi zdá že mi malý vypadne taký tlak cítim.

astina
3. feb 2021

Ahojte, ja to mam od 36tt, najprv som nevedela co to je ale teraz uz som si na istom ze su to poslickovia. Na poradni vsetko ok, dr hovorila ze tak sa telo pripravuje na svoj velky den. Teraz som v 38tt a dr mi dokonca dovolila pokracovat v prechadzkach takze klud, pripravujes sa na svoj velky den, uzivaj si a neprepinaj sily 😊

natalia204
3. feb 2021

Ahojte, mne dobre poradil tento blog www.mamysiradia.sk

ada55333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre