Buscopan 4 dni pred pôrodom

24. jan 2021

Ahojte prosím vás lezim v nemocnici do pôrodu mám 4dni..prišla som sem že mi po kvapkách odtekala plodová no nikto mi nič nepovedal či ide o plodivú alebo nie .hospitalizovali ma ..bolesti nemám vôbec žiadne ..pichli mi buscopan prosím vás na čo to je ? ..keď nemám bolesti ani nič .. Nepovedali mi ani či sa otváram ani nič

petamich
24. jan 2021

nechcem byt zla ani sa ta dotknut ale co keby si sa spytala lekara? myslim, ze ti vysvetli co sa prave deje a preco zvolili liecbu aku zvolili podstatne lepsie ako baby na modrom koniku, ktore sice mozu mat podobnu ale nie rovnaku skusenost

stanulienkat
24. jan 2021

Proti krcom. Vacsinou pri zaludocnych krcoch sa dava.

sejan
24. jan 2021

No v prvom rade sa pýtaj... Pýtaj... Pýtaj... Po druhé prečo si si dala pichnúť buscopan od kŕčov, keď žiadne nemáš...a po tretie nechcem Ťa vystrašiť,ale mne keď sestrička pichla buscopan, tak v skutočnosti to bol oxytocín 😔😔😔až v prepustacej správe som to zistila... Takže moc Ti držím palce 🍀🍀🍀

karhu
24. jan 2021

najlepsie je pytat sa rovno na vizite, nahlas a slusne, vtedy vsetci pocuvaju a aj odpovedaju🙂

autor
24. jan 2021

Pýtala som sa sestričky že načo ?!ona len pozrela na mna no lebo lekár kázal jasne som im hovorila že bolesti nemám žiadne preto tomu nerozumiem ..len pozrela a povedala že to je od uvoľnenia celkovo že sa nemám báť 🤦‍♂️

karhu
24. jan 2021

preto sa treba pytat na vizite, pytas sa rovno primara a pred obecenstvom, tak ti aj odpovie..niektore sestricky byvaju naladove, nie kadza je pristupna a ochotna🙂

deti95060810
24. jan 2021

tiež mám také skúsenosti... sestričky pri každej otázke sa pozerajú akoby si sa pýtala na ich súkromný život....stretnúť ochotnú sestričku v nemocnici je ako hľadať ihlu v kope sena....Držím palce...

xmajuskax
24. jan 2021

Mne povedali pri pôrode presne, prečo mi ho pichajú. Aby sa uvoľnili krčok maternice. Zrejme bol moc tuhý. ☺️ Držím palce.

090255
24. jan 2021

Ja si myslím ze sa budu snažiť uvoľniť krcok maternice a keď sa to podarí začnú vyvolávať pôrod... Mam osobnú skúsenosť mne voda po troskách odtekala tiež si ma tam vtedy nechali

kataina
24. jan 2021

no hlavne, sestrička nesmie podavať informacie, na všetko ti odpovie, že treba sa opýtať lekára. Lenže ten tam v tej chvílí nie je. Takže nech ti ho zavola. A ked bude mať reči, tak sa opýtaj, či pri prepustení ti daju podpísať, že si bola informovaná a povedz im že chceš byť informovana vopred a nie až ked sa musíš opýtať.

andreatytler
25. jan 2021

To je otrasne ze nic nevysvetlia... ze clovek sa musi pytat... a ked sa opyta dostane od sestricky blbu odpoved. Ved sa k cloveku spravaju ako ku kusu dobytka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre