Bylinná náparka a vyvolanie pôrodu

nataliasmejko
7. júl 2022

Ahojte chcela by som sa spýtať či tu je niektorá ktorá má skúsenosť z vyvolaním pôrodu pomocou bylinnej naparky a aké má skúsenosti,a či nevie poradiť kde sa da kúpiť v Bratislave,našla som eshop no dodácia doba 14 dni 🤦🏽‍♀️Keby viem už ju objednam dávno 😄

mamamasama
7. júl 2022

@nataliasmejko ahoj...ja som si namiešala sama
.. len už nepamatam presne zmes...viem, ze bola levandula, kamilka...musela by som pogooglit... A to kupis v akomkolvek obchode so sypanymi cajmi...porod mi vsak nevyvolalo absolutne nic, takze som prenasala 2 tyzdne, ale je to skvele na uvolnenie hradze, takze som bola bez natrhnutia, ci nastrihu... A ten pocit naparky... Maximalny welness pre tvoju... 🤭

cimage
7. júl 2022

Neviem ci naparka vyvola porod, ale urcite pomoze s uvolnenim porodnych ciest. Ja som kupovala od baby na fb v skupine o domacich porodoch. Ale potom som si uz sama namiesala: materina duska, alchemilka, repik, nechtik a levandula. Spolu 28g, davala som od oka.

anicka176
27. dec 2022

Našla som aj zmesi na https://ellinor.sk/bylinna-vaginalna-naparka/c2, ale kúpila som si v lekárni čisto bylinky podľa zloženia nápariek a namiešať si sama, tiež som čítala 28g ale neviem či na 1-2l vody

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre