Koľko vážili vaši drobci v 28. týždni?

atija1
18. nov 2015

Zienky,kolko vazili vasi drobci v 28tt ? My mame 1040 g a zda sa mi to malo...

seahorse27
18. nov 2015

V 29.tt vazil 1421g, ale bol o 2 tyzdne popredu, takze si myslim, ze vasa vaha je ok.

breznica
18. nov 2015

môj sa narodil v 29.týždni a vážil 980gramov.v čase termínu pôrodu už mal cez 4kg 😀

zuzkavladko
18. nov 2015

v 28tt mam napisane 1100g a doktor povedal, ze je to v poriadku. Tak sa ani nezamyslam ci vela, ci malo. Co tebe povedal dr? Mne sa to zda normalna vaha na 28tt.

bona
18. nov 2015

Ja som bola 27tt+2dni, ked sa Šimon narodil, vazil 1270g, ale dr. vraveli, ze bol na svoj tyzden vacsi a vyzretejsi, skor ho odhadovali na 29-30tt. Takze myslim, ze vaha tvojho babatka je ok 🙂

evittam
18. nov 2015

Už je tu tém a otázok a váhe bábätiek v brušku dosť - stačí si nájsť. A znovu sa budem opakovať - to čo vám, milé mamičky, povie lekár na sone - teda akože váhu vašich bábätiek vôbec nie je presné a pravdivé. Nakoľko bábätko sa v brušku odvážiť nedá....je to len odhad podľa meraní a odchylka môže byť aj 500-600g. Mne napríklad dve hodiny pred pôrodom povedali, že syn má 3kg, mal 3620g. 😉

monikacap
21. nov 2015

Ja som bola teraz na usg v 28 tt (27tt+6) a maly mal 1262g, ale ja uz vahu neriesim. Pri prvom synovi bola vaha stale pozadu a strasne ma to mrzelo a narodil sa malicky mal 2 732g,ale uplne v poriadkua bez komplikacii a ako vravela moja lekarka, je lepsie ked je babo malinke a ono svojich rovesnikov aj tak dozenie.a mam to overene, lebo moj ma rovesníka 2 dni mladsieho, ktory sa narodil 3,5 kilovy a teraz je mensi ako moj, tak ze to uz neriesim a radsej by som bola keby bol malinky a nerobil problemi pri porode 🙂 a ako pisu aj ostatne baby, vaha je iba orientacna a nepresna tak si nelam hlavicku.

tomasko27
22. jan 2016

Ahojte.Sme 29tt a vazime len 1080g nie je to malo?ale dr nic nehovoril to som si az neskor precitala.

luciferkax
22. jan 2016

Ahoj, môj sa narodil v 28 tt a mal 1050 g :D a vraj normálna hmotnosť na daný týžden :D

katuliena82
26. jan 2016

Ta hmotnost je uplne ok, prave som bola v nemocke kvoli bolestiam. Maly ma 1100. Je to orientacne, ale tolko babatka vazia. Vobec si s tym hlavu nelamte

ladyanne
27. jan 2016

okolo 2 kíl

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre