Krčok voľný pre prst v 37. týždni

8. dec 2020

Ahojte prosím co znamena krcok voľny pre prst?ze som otvorená na 1 prst? Ďakujem 🙂

meluela
8. dec 2020

ze mozes porodit zajtra ale kludne aj o 3 tyzdne 🙂 myslim ze je to bezny nalez v poslednych tyzdnoch tehotenstva

alzbetka71
8. dec 2020

na pôrod je potrebné, aby si bola otvorené na 10 cm, teraz si otvorená na jeden prst , čo je 1 cm približne, a v 37tt je to normálne.

autor
8. dec 2020

Dakujem vám, nebola som si istá ci to znamená to isté 🙂 u nás to vyzerá, že postupne to pekne ide... Pred 3 týždňami mäkký krcok, pred týždňom na špic prsta a dnes na prst.. Tak o týždeň snáď na dva 😁

danielahamar
8. dec 2020

V 34tt otvorená na prst, štvrtok poradňa 36tt uvidime

nevenka
8. dec 2020

No...Ja som pri prvom v den terminu bola na 1 prst, rodila som potom o tyzden s tym, ze do porodnice som prisla so zajdetou brankou, otvorila som sa v podstate za 2 hodiny od prvej kontrakcie. Pri druhom dietati som bola na 5 prstov mesiac pred porodom, dieta sa narodilo spontanne 4 dni po termine. Teraz som v 38 tt. a som na 2...Je to velmi indiviadualne a zmenit sa to moze z hodiny na hodinu, toto nikto presne nevie odhadnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre