Neustály hlad v 39. týždni

jessica1996
26. apr 2015

Je to normálne že sa najem, zjem taku porciu ze normalny dospely človek by praskol, a ja som aj tak neustale hladna..ved ja uz neviem co mam jest..som v 39tt, ale mam to len posledny mesiac asi, mesiac a pol priblizne.. ale nic ine nerobim len jem, cele dni non stop...uz tak silno pocitujem ten hlad az mam z toho podrazdeny zaludok zle mi je.. ja nechapem ze preco...lekar mi len tolko na to povedal ze mala mi tlaci na creva zaludok uz na vsetko a ze preto, ale to mi stale nevysvetluje ten neprestajny hlad.. proste sa neviem najest dosytosti mozem zjest za 3porcie, stale som hladna..a to vobec nepriberam..:D len brucho mi rastie inac som chuda jak srnka.. mali ste to takto tiez? Co ste proti tomu robili? Poradte ja som uz nestastna ani spat neviem od hladu

subidubi
26. apr 2015

To prejde cca za tyzden ako vidim 🙂
...mala som to tiez a tiez som srnka 🙂))

barboritta
26. apr 2015

Ja tiež zjem za troch, nepriberiem nič. To je normálne asi, každé tehotenstvo je v priberani a papani iné

jessica1996
autor
26. apr 2015

@barboritta ale nejde o to že zjem za troch, ale o to že aj keby zjem za štyroch tak som aj tak stále hladná, však to už nie je normálne :D aj ty si stále hladná ? :D

barboritta
26. apr 2015

@jessica1996 ja stále niečo prežuvam, inak by som vracala ak vyhladnem. Aj obed ešte dojedam a už premýšľam čo si ešte o chvíľu dám. Možno ak si bola pred tehu veľmi chudá tak preto tak viac potrebuješ. Koľko si pribrala? Ja doteraz 2 kilá. A to mám aj tehotensku cukrovku

jessica1996
autor
26. apr 2015

ja som mala prakticky celý život 50 kíl a nikdy ani o kilo viac, vždy som bola chudá a nemala som nikdy problémy s váhou (chvalabohu) a to som vždy jedla všetko možné od vymyslu sveta, sladkosti na kilá, mastné jedlá a všeličo.. a počas tehotenstva som doteraz pribrala 14 kíl... ale ja som stále strašne chudá vobec to nevidieť, ani na stehnách ani na zadku nikde, ja len mám bruško jak balón :D .. strašne velké :D aj velmi vela vody pijem 3 litre denne minimalne, lebo mam velmi suchu kožu a to mi pomaha ..

barboritta
26. apr 2015

Tak to nie je veľa. Inak to je presne ako u mňa. Suchá koža, veľký hlad aj smäd a neviem či máš aj tocenie hlavy alebo zavraty. Mne podľa toho zistili tú cukrovku. Ty máš krvné testy ok?Uvidíš po pôrode sa to možno zmení s apetítom, aj keď pravdu povediac ako ddojčiaca Som jedla tiež dosť

bonaqa2013
26. apr 2015

Po pôrode sa to upraví, a ten máš do týždňa, dvoch.

cristi
26. apr 2015

ja som mala opacny problem,po zjedeni pol rohlika som bola na prasknutie 😝 som mala pocit,ze nemam vobec zaludok z dovodu zväcujucej sa maternice,ktora mi zaludok utlacila na placku.Jej tak som zavidela inym tehulkam,ze sa mohli bez problemov najest.A trvalo to aj po porode asi mesiac,kym sa mi vsetky vnut.organy dali do normalnej polohy...

jessica1996
autor
26. apr 2015

@barboritta No mne sa občas zatočí hlava, ale len pri vacsej námahe, aj to nie vždy, a to je nízkym tlakom .. ja som mala glukózové testy uplne v poriadku

@cristi alee bud rada že si nebola furt hladna lebo ja sa môžem najesť kolko chcem aj tak som stale hladna a už ani neviem čo mam vlastne jesť ...celý den otvaram chladničku už mi mama hovorí že to neni kino :D ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre