Pichli mi dve vyvolávačky, mám slabé kontrakcie a pustili ma domov

rebeka243
17. dec 2020

Ahojte žienky. Dnes som ráno o 7 išla do pôrodnice s tým ze asi rodim. Tak som radšej išla. Lepšie 10x ísť ako niečo pokaziť. Pichli mi dve vyvolavacky, na zázname ukázali len slabé kontrakcie, otvorená som na 1 prst už 2 týždne, tak ma pustili domov. A od rána mi ešte stále nič nie je. Žiadne bolesti, kontrakcie už vôbec. Ani kríže nič. Práve že sa cítim ako by som ani nebola tehu. Termin mám 27.12. Bola tu niektorá na tom tak ako ja teraz? Alebo ste nakoniec rodili cisárskym?

deti95060810
17. dec 2020

veď máš ešte 10 dní do termínu.... času máš habadej....😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebeka243
autor
17. dec 2020
simona232323
17. dec 2020

@rebeka243 Ja len nechapem preco ti dali vyvolavacky.. Ved sa vyvolava po termine ,alebo ked je nejaky problem ,nie? A ked uz daju vyvolavacku ,tak ta pustia domov?

martinuska
17. dec 2020

Co presne ti pichli? Lebo pokial viem dava sa cipok do krcka, alebo infuzia s oxytocinom a to by ta nepustili. V sprave to urcite mas. A to si suhlasila s vyvolavackou? Lebo ta mohli kludne poslat domov, lebo termin este nie je, rodit nerodis, tak nerozumiem preco davali nieco na vyvolavanie.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
17. dec 2020

mozes rodit aj buduci rok. Prvorodicky zvyknu rodit po termine nic nenasvedcuje ze by bolo tvoje telo ready rodit by si asi chcela uz velmi no nic musis vydrzat. 10x Nemusis ist zbytocne do nemocnice.Staci ked budes mat kontrakcie alebo ti praskne voda.

babydesire
20. dec 2020

@rebeka243 urcite vyvolavacku?
A ctg zaznam bol ok?sono?pohyby citis?

oblecenie99
20. dec 2020

@rebeka243 Áno. Len mňa a syna potom ratovali,lebo mu klesali ozvy. Akutna sekcia v celkovej narkóze v hodine dvanástej. Ale mňa našťastie neposlali domov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre