Som v 31 týždni tehotenstva a odišla mi hlienová zátka

andrea_robko
5. máj 2011

😒 nič ma nebolí ,akurát zvraciam už od 5 ráno ☹

andysok
5. máj 2011

@andrea_robko Okamžite k dr!všetko čo sa ti nezdá ries s dr. Najlepšie mu pred tým zavolaj aby ta usmernil,toto nie je téma na MK ale na dr.

genialna
5. máj 2011

Suhlasim s andysok... toto neries cez MK, ale minimalne brnkni Dr.. Aby si si neskor nieco nedaj boze nevycitala..

milka2008
5. máj 2011

@andrea_robko súhlasím s @andysok - to nie je pre nás, ale pre dr. choď k nemu, lebo je to veľmi skoro a to zvracanie tiež môže značiť niečo začínajúce. Drž sa. 😉

pink_lady
5. máj 2011

@andrea_robko dufam ze uz si u doktora a ak nie nahodou uzaj tam bez - pripadne tlak si odmeraj, hlava ta neboli?

andrea_robko
autor
5. máj 2011

@pink_lady nebola som u doktora,lebo mám ísť do poradne na bud.týždeň...myslím ,že to ani nebola hlienová zátka,len som zbytočne robila paniku...mala som len taku malú gulocku ružovu na nohavičkách ,ale potom už nič...
a hlava ma strašne bolí ,úplne mi v nej pulzuje...prečo?

pink_lady
5. máj 2011

@andrea_robko a hlavne ak ta boli hlava apulzuje ti v nej!!! navyse vracias, moze ist o preeklampsiu ktora moze prejst do eklampsie! je to zivot ohrozujuce, takze urcite chod k dr!!!! alebo rovno do nemocnice nech ti aspon tlak odmeraju ale podla toho co popisujes...by som si hned aj kufor zbalila

luthien35
5. máj 2011

Okamžite lekár !!!!! Už nečakaj ani minútu !!!!

tea333
5. máj 2011

@andrea_robko ja som bola s preeklampsiou hospitalizovana, je to vazny stav, nechapem preco uz nie si v nemocnici.to ti zdravie teba a babatka za tu cestu nestoji?

feb13
5. máj 2011

Ked to bola len mala ruzova gulocka, tak to hlienova zatka asi nebola. Ona je bud ako velka krvna zrazenina, alebo odchadza postupne pocas niekolkych dni ci tyzdnov ako taky zlty tahavy hlien, taky "sopel" ale dokopy je toho dost vela.
Bolest hlavy, nuz... odkedy ta boli? Nemavas migrenu? Nemas moznost niekde si odmerat tlak, v rodine nema niekto tlakomer, alebo v niektorych lekarnach tiez meraju bezplatne? Ak doteraz si mala tehotenstvo fyziologicke, ziadne bielkoviny v moci, ziaden vysoky tlak a opuchy tiez iba take normalne, tak by som s nejako bolestou hlavy okamzite na pohotovost neutekala... ved to moze mat tisic pricin od tohto blbeho pocasia, preeklampsia zo dna na den nevznikne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre