Upchatý nos v 34tt

wiwihc
10. mar 2019

Baby, chcem sa spytat ci mi neviete poradit co s upchatym nosom. Som 34 tt, chytila ma "nadcha" resp skor iba upchaty nos. Ani mi moc nic nejde len ma to furt rozculuje a ked tak, tak steka do krku. Naparujem sa, davam si kvapky do nosa s morskou solou a uz som fakt zufala 😣 mate niektora skusenost aj s tym ci to vplyva nejako na babatko? Dakujem pekne za rady.

lauren8m
10. mar 2019

Mne sa dve zacinajuce nadchy v tehotenstve podarilo potlacit vyplachom z Vincentky. Ale sprej z morskou solou je tiez fajn. Drzim palce nech si skoro opat fit🙂

belllinka
10. mar 2019

@wiwihc V 3 trimestri to uz neuskodi dietatu. Mne gynekolog povedal, ze ked uz sprej, tak muconasal v pohode. alebo si kup sprej pre deti, kde je nizsia koncentracia ucinnej latky

lejka01
10. mar 2019

Normalne nasivin, olynth...cele tehu som ich brala ked som mala silnu nadchu...tie pre deti od 2 rokov...vzdy super zabrali 😉...obidvaja moji synovia su v poriadku 😊

wiwihc
autor
10. mar 2019

@lejka01 dakujem za odppved 😉

zubkovavilka
11. mar 2019

V tehotenstve dochádza následkom hormonalnych zmien k opuchu sliznici nosa. Som v 33tt, mávam to tiež. Som medička a presne o tomto som sa minuly tyzden bavila s jednym doktorom z ORL. Stacia hrube ponožky a vyvyseny vankus pri zaspávani, niekedy sa postavim a rychlo sa poprechadzam po dome, telo sa zahreje a sliznica odpuchne. Ziadne nosne spreje netreba, vznika len kratkodoby pocit ulavy a nasledna zavislost. 🙂

wiwihc
autor
11. mar 2019

@zubkovavilka dakujem pekne za odpoved a drzim palceky. Uz sa nam to blizi ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre