Váha bábätka v 30. - 31. týždni

majulikmajka
13. júl 2022

Ahojte baby , koľko ste mali váhu bábätka v 30-31tt?a koľko po pôrode ?bola dom na meraní a vyšla váha cca cez 1700g a +- 200g tam je …nie je to veľa ?bolo by vhodne jesť viac zeleniny ?

sudocek
13. júl 2022

@majulikmajka podľa to nieje veľa. Môj syn mal po pôrode váhu 2130 gramov a 48 cm. Ale tak zase sa som mala polku tehotenstva problémy s placentou. Ale inak za mňa je váha tvojho bábätka ok. 😊

diamond007
13. júl 2022

@majulikmajka nie je to veľa neboj 🙂

bluemoon24
13. júl 2022

@majulikmajka netreba se vubec stresovat timto merenim. Mi v 36tt rekli, ze maly ma pres 3800g a ze teda to vypada na vyvolani, at neprenasim tak “velke” dite. Malem me vystrelo. Nakonec jsem porodila v 39tt a maly mel 3520g.

7eliska7
13. júl 2022

@majulikmajka ja som mala teraz v 29+4 1555 g nvm ci je to vela ale ja mam iba 150cm 😀 a brucho mam dost velke…

anavixy
13. júl 2022

Určite je to ok… navyše váhu plodu veľmi nevieš ovplyvniť (myslím, ak sa stravuješ vyvážene, neprejedas sa sladkostami, nefajcis a pod… pri GDM je vyssia hmotnost). Aj to keby si rovno drzala dietu (myslim obrazne) by tiez nemuselo znamenat, ze dieta bude mensie.. ja som v tehotenstve schudla 10kg a dieta malo 3700g 😄 vobec neries ake je velke, jednak je to orientacne, jednak ak nie je prilis male, je to jedno (chapem ze radsej by si rodila male dieta)… len nech si pekne rastie a je zdrave, ale samozrejme viac zeleniny nikdy neuskodi 🙂

zubrienkazabka
13. júl 2022

@majulikmajka ja som bola v 31 týždni pred dvoma týždňami na meraní a malá váži 2165 že vraj je o 2 týždne väčšia takže mi aj upravili aj termín z 31.8 na 18.8

basska_b
13. júl 2022

Ja som kukla do papierov, moja mala v 33tt vahu 2.3 kg +/- 350 g. V 35tt mala 3 kg, zrazu v 37tt mala odhad 3.5 kg, v 40tt vahu 4 kg a narodila sa v 41tt s vahou 4.5 kg...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre