Aký krém na tváričku pre dieťa na zimu?

katka3012
26. nov 2011

Chcela som sa spytat,davate vasim detickam cez chladne pocasie daky kremik na tvaricku?A ak ano,s akym ste spokojna?Zatial som malej tvaricku nenatierala,ale nakolko ide zima,tak neviem,ci mam siahnut po dakom kremiku,alebo nie.Dakujem za rady 😉

xlucia
26. nov 2011

@katka3012 jednen mame z biodermy a potom mame aj niveu winter krem

sonkab
26. nov 2011

@katka3012 my od minulej zimy používame nivea krém proti chladu a vetru. Som s ním maximálne spokojná. Ale doktorka odporúča aj modrú indulonu

winona24
26. nov 2011

@katka3012 tiež som po minulé zimy používala kadejaké krémiky do zimy a podobne...túto zimu som sa rozhodla pre obyčajnú Niveu v tej plechovej dóze.... 😉

dadulkasch
26. nov 2011

ahoj,diki že si pripomenula.ja davam detom od nivea je to taky mali kremik 50ml na zimu v lekarni ti poradia neviem presne ako sa vola,ešte som mala aj od bubchen aj ten je tiež podla mna dobry ale mojim detom ˇ´smrdel´´.len tieto kremky su tuhšie horšie sa rozotieraju. nemali by obsahovať vodu

katka3012
autor
26. nov 2011

@sonkab dakujem za radu,tak asi siahnem po znacke nivea.A kedze som doteraz nenatierala malu zo ziadnym kremom,nemoze sa mi teraz dako z toho vyhodit?

dadulkasch
26. nov 2011

ahoj,ja použivam iba niveu od narodenia,aj teraz ked su už väčší aj šampony

mirkacik
26. nov 2011

@katka3012 ahoj.ja davam malemu na tvar HIPP detsky intenzivny krem "vietor a zima" ja ho pouzivam tiez a som spokojna,lebo mam od zimy hned suche flaky po tvari,ked sa nenatrem.a dokonca ho pouzivam aj pod make-up

katka3012
autor
26. nov 2011

@dadulkasch sampony tiez davam znacky nivea,podla mna gohnsons baby je najväcsi bordel.

lenka268
26. nov 2011

aj my mame niveu proti chladu a vetru, zatial sme spokojni

mirkacik
26. nov 2011

@katka3012 mne pride ta nivea straaasne mastna

katka3012
autor
26. nov 2011

@mirkacik pravdu povediac ja som este od znacky hipp nevyskusala nic,takze neviem a ani to nemam ako porovnat.Ale urcite dakedy vyskusam,aj tak vdaka za radu 😉

mirkacik
26. nov 2011

@katka3012 ved sama uvidis,co je lepsie.treba skusit... 😉

katka3012
autor
26. nov 2011

@mirkacik joj ,ked v dnesnej dobe je tolko znaciek na vyber,mohla byt jedna ,alebo dve a mali by sme pokoj,a nerozmyslala by som nad inou 😅

mirkacik
26. nov 2011

@katka3012 tak to mas pravdu.a najlepsie na tom je,ze ti kazdy poradi nieco ine.. 😀

katka3012
autor
26. nov 2011

@mirkacik veru veru 😀 😀 😀

zuzana710
26. nov 2011

My sme spokojni s babylove proti vetru....nie je taky mastny a husty, dobre sa rozotiera a cenovo velmi vyhodny 😉

viera77
26. nov 2011

@katka3012 ahoj, na radu mojej sestry som v lekarni kupila vyzivne mlieko Bebe specialne pre babatka na zimu a mozem povedat, ze je naozaj perfektne. Krasne sa rozotiera, ziadny mastny povlak na tvaricke, prijemne vonia a dokonca ked idem s malou von, tak si aj ja s nim nakremujem ruky.....jednoducho musiiiim 🙂 A cenovo vyjde este lacnejsie ako Nivea.

pralinka25
26. nov 2011

tak hlavne by kremik na zimu nemal obsahovat vodu a to vacsina kremov obsahuje. my sme pouzivali minuly rok bubchen mne pekne vonal ale je v nom voda ako som zistila takze tento rok som kupila niveu proti vetru a zime ta vodu nema

monika15
27. nov 2011

ja som si objednala bubchen a niveu 🙂 tak som zvedava... prilieta to 11.dec =)

katka3012
autor
27. nov 2011

Dakujem vsetkym za odpovede a rady,ste velmi zlate 😉 Vdaka

len.petra
27. nov 2011

my používame expicial kids, nie je síce určený proti chladu a zime, ale je veľmi jemnučký, vôbec ho nie je cítiť a nemastí. Pekne sa vstrebáva a krpatá tak nemá suchú kožičku na líčkach, ktorú zvykne v zime mať.

edie63
27. nov 2011

Minuly rok sme pouzivali niveu proti chladu a vetru, je strasne mastna a dcera mala z nej ekzem, teraz pouzivame bubchen a je to OK.

elvera
27. nov 2011

My sme minulu rok mali bubchen, ale nebola som spokojna. Mali mal vystipane licka este aj par hodin po prechadzke. Kupila som niveu proti vetru a mrazu, je sice mastnejsia, ale nas maly ma suchsiu pokozku, takze nam to vyhovuje. A najdolezitejsie je, ze po prechadzke nema licka take vystipane, takze nam sa vyplatila nivea. Ale ako pisu baby, treba vyskusat. 🙂

nani7278
27. nov 2011

Ja mám tiež HIPP, deti majú citlivú pleť so sklonom k ekzému a toto nám už dlhodobo vyhovuje.

nibiru
27. nov 2011

no mi mame uz druhu zimu nivea sos je perfektny maximalne spokojnost. 🙂

shira_
27. nov 2011

v dm majú kozmetiku weleda, je tam aj krém do zimy, je výborný. je mastný a neobsahuje vodu. pekne vonia a je to prírodná kozmetika. my používame iba weledu a nedám na ňu dopustiť.

katka3012
autor
21. dec 2011

Tak nakoniec som siahla po nivea proti chladu a vetru,tak dufam,ze s nim budeme spokojny 😉 Dakujem vsetkym za rady 🙂

bambi2
21. dec 2011

najlepsi je weleda... 😉

sylvia78
21. dec 2011

my mame od narodenia BUBCHEN a na zimu je proti zime a vetru, veeeeelmi dobre. Aspon pre nas, kazde dieta je ine. Ja niveu nemozem tak radsej nedavam ani malemu, so vsetkym som spokojna zn. Bubchen a maly tiez, nastastie nam sadla znacka.

nikus5
21. dec 2011

Aj ja používam Niveu proti chladu a vetru a som maximálne spokojná. 😉