Čo ste robili počas maródky v tehotenstve?

klemente
11. dec 2011

Ahojte baby,
chcem sa vás spýtať, tie čo ste boli na PN počas tehotenstva, ako ste trávili čas? Ja som v 6tt, dr. ma vypísal na týždeň kvôli slabšiemu krvácaniu. No keďže mám fyzicky nie celkom ľahkú prácu, neviem či mi to nepredĺži. A uvažujem, čo s časom. Vychádzky som prvý týždeň samozrejme nemala. Ako ste trávili tento čas? Ja už neviem čo mám okrem čítania kníh a sem-tam pozerania telky robiť. Rozmýšľam o nejakých ručných tvorivých prácach, ale do tých som ľavá, a ani neviem, čo by to mohlo byť. Pozdieľajte sa a inšpirujte ma, čo s voľným časom.

vulka
11. dec 2011

Ja som sa realizovala v záhrade.

jance333
11. dec 2011

idu Vianoce, vyzdobuj pribytok alebo nieco napec. tiez som na PN a uz mi rohy rastu doma 😀 ale tento tyzden sa chystam piect prve vianocene suche kolaciky, z nudy. inak by som si este dala riadne nacas. najradsej by som napiekla vsetkym susedom, i tym,co nepoznam 😀
alebo chystaj rucne robene vianocne darceky 😝 skus pozriet napr. na mimibazar.sk v kategorii Navody http://www.mimibazar.sk/navody.php, mozno najdes inspiraciu 🙂

sympa1
11. dec 2011

uzivala som si tu pohodu pred "burkou" 😀

poisonblu
11. dec 2011

ja som na PN kvoli psychike, ale zaroven sa snazime otehotniet, takze ak sa nam to podari, rada by som presla z PN od vseobecnej na PN od gynekologa, hadam mi da rizikove, ked mu poviem co je vo veci a ze uz som pred 3 mesiacmi potratila...a co robim? no som doma treti tyzden a ani neviem ako to prefrcalo...vyspavam cca do 10-11tej, potom nieco navarim, porobim si na pocitaci, pozriem si nejaky serial, upratujem...a den prejde ani neviem ako...inak som si bola po knihy v kniznici a za 2 tyzdne som sa ich skoro ani nedotkla :D

ewka0012
12. dec 2011

ja som bola na zaciatku tehu tiez mesiac na PNke,potom som pracovala az do 27tt a kvoli tvrdnutiu bruchu som isla zase na PN,od 32tt som uz na materskej.najhorsie su prve dva tyzdne kedy sa nudis a len rozmyslal co robit,ale neboj to si zvyknes,spravis si svoje ritualy a potom sa ti ani do prace nebude chciet.ja som si zvykla do deviatej pospat,potom nejaka telka,kazdy druhy den som nieco varila alebo piekla,muz chodil domov na obedy.starala som sa o bytik,samozrejme len pomaly a to co vladzes.chodila som na net na tehotenske fora,citala knizky,vymyslala meno pre male,navstevovala sa s kamoskami,chodila s muzom na prechadzky skoro kazdy den,teraz ku koncu som si pomaly kupovala a zariadovala vsetko pre maleho,len si to pekne uzivaj.mne kontrola neprisla ziadna

sante81
12. dec 2011

ja som bola na rizikovom celé tehotenstvo, prvé 2 mees boli najhoršie, nevedela som si zvyknut, ale aj tak mi bolo stále zle, grcala som, 4x v nemocnici po tyzdni, manzel stále v práci. začala som čítat rôzne mamičkovské fora, rady, tehotenské rady, čítala som knihy, spala, hladala na nete recepty a varila som, upratovala som upratané, sledovala som kadzu telenovelu, po tych 4mes mi uz zle nebolo, tak sa dalo chodit aj von, ja som sa neriadila ziadnymi vychádzkovymi hodinami, chodila som von kedy mi to vyhovovalo, a ani raz mi kontrola neprisla, a ani nepoznam ziadnu maminku ktorej by prisla kontrola, a časom som si na to ze som doma zvykla. ručné práce ma nebavia, ale upratané sme mali vzdy, navarené, a na tom gauči som nevylezala dieru ale jamu

nanynka18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre