Astma - prírodný a účiný liek

goldcigo22
7. apr 2024

Zdravím trpím astmou od 15 rokov mojho života
Moju astmu špúštajú rozne spustace ako :peľ,pleseň (VPNC),prachu,ostro zapáchajúce chemikálie ako Savo,Domestos a koreniste voňavky a v neposlednom rade stress nie že by som mal nejaké psychické problémy ale ja stresujem aj v situaciach kedy to vobec nie je potrebne.. napriklad keď mam byt vo velkej spolocnosti ludi ktoru nepoznam napriklad obchody a podobne... 😄
Na astmu a ine zapálové ochorenia odporúčam ZÁZVOR
teda konkrétne ZÁZVOROVÝ ČAJ S CESNAKOM...
Príprava čaju
: nastruhajte zazvor (nie viac ako 3g) a jeden cely alebo pól strucika cesnaku zalej to horucou vodou nechaj vyluhovat 5 minut preced si caj so sitkom ak sitko doma nemas da sa jednoducho vyrobit navody najdes vsade na internete...
Pridaj si 2 cajove lyzice cukru 😄 a mas caj ktory po 20 sekundach po prvom dúšku uvolní tvoju astmu a rovnako aj upchatý nos.. (s tym nosom to nie je uplné zalezi ci mas zapchate obe nosne dierky alebo jednu ak mas zapchate obe uvolni to aspon jednu)
Nemusite sa bat chuti tohto caju zapach je sice z cesnaku neprijemny ale chutovo mi ten caj pripomina klasicky zeleny alebo cierny caj so stipkou korenia 😄 zazvor taktiez pomaha aj pri chripke aj inych ochoreniach!

letfenixa
7. apr 2024

@goldcigo22 spušťaju ti astmu? Raz keď máš astmu, máš ju stále. Tie spúšťace ju môžu zhorsovat, ale nie spustat.

alenka2101
7. apr 2024

Zazvor nie je pre kazdeho,napr.mne velmi zvysuje tlak,inak mam v norme..

dzulli1980
7. apr 2024

Ja zázvor nemôžem, lebo z neho bolí žalúdok ... som astmatička, pre mňa je TOP-ka, čo sa týka prírodných liekov, nádchovník.

stellarstar
7. apr 2024

Som alergičla a astmatička užívam pravidelne mg, omega3, koenzým, vit D a C, cordyseps. Astma záchvaty mám tak raz max 2x do roka, lieky resp sprej neužívam už 3 - 4 roky, mám pri sebe salbumatol keby ze dostanem záchvat

goldcigo22
autor
7. apr 2024

@letfenixa samozrejme nie som
Zrovna odbornik na slovicka len som sa chcel podelit s mojou skusenostou a niekomu tym mozno aj pomoct

goldcigo22
autor
7. apr 2024

@stellarstar ja zas astmaticke zachvaty nemavam len zvyknem mat zhorsenu astmu najme pri viroze a inych zapalovych ochoreniach dychacich ciest. Prajem vela zdravia

goldcigo22
autor
7. apr 2024

@dzulli1980 o tom som este nepocul dakujem za informaciu urcite vyskusam!

stellarstar
7. apr 2024

@goldcigo22 keď som chorá tak mam doma next foster haller a ten si dávam aj 4x denne dla priebehu choroby