Ľudový liečiteľ - histamínová intolerancia

erissimo
4. dec 2021

Ahojte, chcem Vas pekne poprosiť či niekto bol chorý na histaminovu intoleranciu a vyliečil sa z nej po návšteve ľudového liečiteľa. Trpim už aj ja touto diagnózou a hľadám riešenia ako sa z toho dostať. Ďakujem za každý normálny komentár 🙂

patricka
4. dec 2021

@erissimo ja mam tiež a je to neprijemne veľmi tak ak niekto vie poradiť rada sa pridám

3009
4. dec 2021

@erissimo ja som sa z toho dostala. Užívla som dlhodobo Daosin a pomohlo mi to a treba si dávať pozor na potraviny, ktoré ti robia problém.

miriambodova
12. aug 2022

Ahojte ja mám tiež HIT. a idem strašne dolu váhou.
Koľko ste dali už dole vy?

endzi83
12. aug 2022

@erissimo veľmi dobre výsledky má Andrej Medveď na FB skúste ho kontaktovať či vám bude vyhovovať jeho systém, keďže sme každý iný. To mám len z recenzií a osobnú skúsenosť, ale iná diagnóza 😊

erissimo
autor
12. aug 2022

@endzi83 ďakujem ale uz som zdravý, bolo to po covide a trvalo to rok kym sa sa z toho chvala Bohu dostal 🙂 Ďakujem aj tak za Vašu reakciu 🙂

erissimo
autor
12. aug 2022

@miriambodova zacalo sa to prejavovať postupne od marca svrbenim alebo drobnými vyrazkami na dlani a hlave, neriesil som to kym som v novembri nedostal reakciu a musel som ísť na pohotovosť aby mi dali nieco na dýchanie. Potom od novembra do marca som dal 17kg dole a postupne som zacal jest všetko ked som videl, ze nemam problem a teraz som na99% zdravý a obcas unavený po PEPSI cole.