Histaminová intolerancia a depresie

janiiv
17. feb 2022

Chcela by som poprosiť ak má niekto skúsenosti s histaminovou intolerancii a depresiami.Čo robiť keď sa lieky na depresiu nedajú brať nakoľko je po nich špatne ?Je nejaká iná alternatíva za každú odpoveď ďakujem.

dadulamamula
17. feb 2022

@janiiv iné lieky? Určite sú také, ktoré sadnú správne.

janiiv
autor
17. feb 2022

@dadulamamula vraj ľuďom s histaminovou nezaberú žiadne a už som zúfalá dcéra trpí depresiami a neviem na koho sa obrátiť,psychiater povedal,že on jej inak nevie pomôcť

decembrovka77
18. feb 2022

Prísne diéta, veľa vody, čaj z perilly krovitej, daofoof výživový doplnok a vyhýbať sa stresu

marianarem
18. feb 2022

@janiiv Preco by nezabrali ziadne? Vysvetlil to nejako lekar? Ano histamin je neurotransmitter, asi s tym treba ratat pri vybere liekov, ale nechce sa mi verit, ze by sa ziadne vhodne nemasli.
A dietu dcera drzi? Depresie zacali spolu s HIT alebo uplne nezavisle?

3009
18. feb 2022

@janiiv to je blbosť, že kto má histamínovú intoleranciu nemôže brať akékoľvek AD a že nepomáhajú. Poznám pár ľudí čo berú AD a majú his. intol. Ak toto ti tvrdí psychiatrička tak zmeň psychiaričku.

iba_ja
19. feb 2022

S kontaktujte Andrej Medved na FB, poradí so stravou aj doplnkami, vela ľuďom pomohol

3009
19. feb 2022

@janiiv na histamín treba vyskúšať dietu čo škodí a čo nie a k tomu užívať doplnok stravy Daosin-neprepláca poisťovňa.

beata2012
26. aug 2022

Skuste antihistaminika, ja tiež mavam uzkostne a depresivne stavy, antihistaminika mi dost pomahaju.