Azalia - nežiadúce účinky

malasandrika
13. feb 2017

Dámy našla som iba staré príspevky a ponuky na predaj ...
Takže dojčím, lekár pri predpísal Azaliu. Mali ste z nej nejaké nežiadúce účinky? Zaujíma ma hlavne priberanie na váhe.

janula02
13. feb 2017

Ahoj.ja som nepriberá,ale začala som z nej krvácať.tak som ju vysadila 😉

katkara
13. feb 2017

ahoj, ja som brala aj po prvom porode a beriem aj teraz, priberat som nepriberala, teraz praveze idu pekne dole aj poporodne kila, dojcim tiez, jedine co, tak sa mi neobnovil cyklus ani po prvom porode, ani teraz a to ma mala z 8m, ale skor to bude dojcenim a nie tabletkami pretoze medzi porodmi som mala MA a za nim som menstruovala normalne a azaliu som brala tiez...

malasandrika
autor
14. feb 2017

No som zvedavá, čo to spraví so mnou, lebo veľa dobrého som na ňu nepočula 😄

katkara
14. feb 2017

@malasandrika zial je to jedina anticka vhodna pocas kojenia... tak drzim palce😉

kvojtanikova
14. feb 2017

Ja ju beriem a kila idu skor dole ako hore. Ale ja zas pozorujem zvysenu nervozitu takmer agresiu takze asi s nou tiez seknem. Brala som ju tusim aj po druhom tehu a tiez som po polroku prestala.

malasandrika
autor
14. feb 2017

@kvojtanikova s tými kilami si ma potešila, s tou nervozitou už menej. Škoda, že to je jediná antikoncepcia pri dojčení

evittam
14. feb 2017

@malasandrika Nie je jedina. To ti kto povedal? Ja som pri prvom brala Cerazette,pri druhom Desirett.😉

evittam
14. feb 2017

@katkara Nie je-vid vyssie.😉

malasandrika
autor
14. feb 2017

@evittam no a hneď mám viac možností 😄 Lekár mi rovno predpísal Azaliu, tak som zisťovala iba o nej, Cerazette sa tuším už nevyrába, ale nie som si istá.

evittam
14. feb 2017

@malasandrika Jj mas pravdu,preto mi dal pri druhom Desirett.

katkara
14. feb 2017

@evittam nie je?no dobre vedieť... Nam bola ozaj prezentovaná ako jediný typ,hneď budem googlit o tých druhých,diky🙂

malasandrika
autor
14. feb 2017

@katkara tak tak mne rovno predpísal Azaliu a bez diskusie 😄 Takže tiež idem kuknúť. @evittam ďakujem 😊

katkara
14. feb 2017

@malasandrika tak daj potom prosím vedieť keď niečo vyzistis...hlavne čo je menšie zlo😅

evittam
14. feb 2017

@malasandrika Rado sa stalo. Ja ich beriem stale aj ked uz nedojcim. Nemam ziadne problemy.😉 Neobsahuje estrogen.

kayla_gombosova
15. sep 2017

@katkara zdravím. Čítam že beriete azaliu. Potrebovala by som poradiť 🙂 malá ma 8 týždňov a zacinam ju ešte len brat. V pribalovom letáku sa píše, že sa treba chrániť počas prvých 7 dni menštruačného cyklu. Ja som ešte menštruáciu nemala. Čiže ak by som ich začala brat dajme tomu zajtra, tak potom sa treba chrániť ešte celý týžden? Alebo sa treba chrániť prvých sedem dni menštruačného cyklu? V tomto nemám totiž jasno :D ďakujem pekne 🙂

katkara
15. sep 2017

@kayla_gombosova zdravim,po porode a zvlast ak sa este k tomu aj kojite,neviem,sa treba chranit 7dni od zacatia bez ohladu na cyklus,potom je to uz bezpecne,len tiez narozdiel od ostatnych sa beru vkuse,bez tej 7dnovej pauzy... a este aby ste s tym ratali,pocas uzivania azalie sa vam nemusi obnovit cyklus...😉

kayla_gombosova
15. sep 2017

@katkara čiže prvých 7 dni sa chrániť istota je gulomet :D no nemusel by sa obnoviť 🙂 je mi fajn bez červeného prekvapenia :D ďakujem 🙂

katkara
16. sep 2017

@kayla_gombosova ja som po prvej dostala az po 2rokoch😝 druha mala 15m a dostala som len ted nedavno po vysadeni taze myslim ze vas caka dlhaaaa spokojna cesta bez😂 za malicko😉