Cyclotest ako antikoncepcia

evakvaa
8. dec 2011

Ahojte. Chcem sa opýtať či niekto používa cyclotest ako antiku. Viem že pre tie ktoré chcú otehotieť to funguje. Ale nenašla som nikoho kto by to používal ako antikoncepciu. Chcem prestať užívať HAK a našla som toto. Tak ak máte s tým niekto skúsenosti tak dajte vedieť. Možno nás je viac ktoré by to chceli vyskúšať. 🙂

evakvaa
autor
15. dec 2011

Tak nikto s tým nemá nejakú skúsenosť?
Ďakujem. 🙂

evakvaa
autor
18. jan 2012

🙂

evakvaa
autor
13. feb 2012

😢

anib
7. apr 2012

tiez nad tym uvazujem,ako nad ,,antikoncepciou,, 😕

majka22
7. nov 2012

Obnovujem tému, tiež by ma zaujímalo, či to už niekto má a aké sú skúsenosti.

lenusskaa
29. nov 2012
anib
30. nov 2012

@lenusskaa
ja som si ho kúpila pred pol rokom,ale zatial poctivo leží v hornej skrinke,pretoze stále kojím a ešte mi nič neprislo 😉, takze so skusaním musím počkat,kedze cykly nemám













majka22
30. nov 2012

@lenusskaa dakujem za clanok, presne taketo nieco som si potrebovala precitat. STM poznam velmi dobre, bola som aj na prednaske kedysi davno, takze asi ostanem verna tejto metode 🙂

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arasidovanugetka
27. mar 2015

Ahojte pouzivate ho niektora dlhsie. Mate dobre alebo zle skusenosti? Dakujem.

zuzulik27
27. mar 2015

baby ale aj mna by to velmi zaujimalo ten cyclotest. ci to je spolahlive alebo nie. znama ma personu, ta je zalozena na sledovani mocu, kazde rano ocikat tycinku. ale zda sa mi to neprakticke. ale vravi ze je to spolahlive ze 4 roky to uz pouziva a neotehotnela a aj jej kamosky si to chvalia. ze minipc zalozene na slinach nie su take spolahlive a pozna pripady ze otehoteneli zeny.
dajte nejaku skusenost kto to pouziva. dakujem

arasidovanugetka
28. mar 2015

Ahojte fakt to nikto nepozna?

betka28
28. mar 2015

Ahojte, ja už dosť dlho to používam (cca 15 mesiacov) a už môžem vyjadriť, že to naozaj funguje, som nadmerne spokojná. Mám iba pozitívne skúsenosti, každé ráno po zobudení treba vložiť merací snímač do úst a počkať kým zapípa (iba sekundy). Potom hneď ti ukáže, že momentálne sa v ktorej fáze nachádzaš. Je to veľmi šikovný prístroj, jej používanie je veľmi jednoduché a dáta sú presné. Môžem iba odporúčať! 🙂 Na tej stránke je viac info o strojčeka: www.antikoncepcia-cyclotest.sk , ale ak máte nejaké otázky kľudne sa spýtajte, akonáhle viem, hneď na to reagujem. Krásny deň 🙂

zuzulik27
28. mar 2015

@betka28 ahoj, na tom pristroji ti ukaze uz aj tie dni pred ovulaciou ze su rizikove? a odlisi ovulaciu - budem vediet ze aha dnes mam ovulaciu? kolko dni po ovulacii este ukazuje rizikovych? mam 4 deti a chcela by som to aby som presne vedela ze kedy prebehla ovulacia, ze kedy sex vobec. lebo teraz mam hlien aj 4 dni a neviem v ktory den ovulka prebehne a potom sa zbytocne natahuje cas ked nesexujeme lebo sa bojim oteh. zvlast je to tazke kedze manzel robi na turnusy. nevies mi povedat ci je cyclotest spolahlivejsi ako merace podla mocu? dakujem za odpovede 🙂

betka28
24. apr 2015

Ahoj, áno, samozrejme ten strojček spočíva aj s rezervou. To znamená, že už začne ti ukázať aj pred tvojich plodných dňoch aj info o tom, že už treba dávať pozor, nakoľko blíži čas tvojho cyklu...Je to veľmi spoľahlivý, ja fakt môžem iba odporúčať...

marikost
11. mar 2019
misutkaa
9. aug 2022

@betka28 ahoj, používaš stále cyclotest, odporúčaš ho stále?.Zvažujem kúpu, ďakujem.