Kondóm a kvapôčky lásky

koticka
4. jan 2017

Ahojte. Prosím mám takú jednu otázku ... s priateľom mávame chránený styk ale kondom nenasadíme hneď ... pár krát do mňa vojde a potom nasadíme ... môže sa za ten čas niečo stať ??? On je skúsený ja však mám skôr strach z kvapôčok lásky ... pred každým sexom však ide močiť ... ďakujem

sibalka21
4. jan 2017

Nie, tehotna na 100percent neostanes, kedze nemas z coho .... A ked sa tak bojis, tak pouzivajte kondom od zaciatku... AKy to ma vlastne zmysel, ze par krat do teba zasunie a potom si da kondom? Aby si sa stresovala stale? To si ho nemoze dat hned ? Nechaapem....

anickaa123
4. jan 2017

Ties nechápem aký to má zmysel 🙂

libawet
5. jan 2017

@koticka ja zasa ten zmysel chápem, chce partnerku cítiť aj " naživo " a ona jeho, aspoň chvíľu , môže sa otehotnieť aj z " kvapôčky lásky ", no je to malá pravdepodobnosť, no šanca tu je.

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka4848
5. jan 2017

Ja z tej kvapôčky lásky akurát kojím malého 😂😂 takze bacha 😀

eliska13
5. jan 2017

@koticka áno môžeš otehotnieť napriek močeniu napriek davaniu si pozor
Používajte Pharmatex, keď nechcete kondom

koticka
autor
5. jan 2017

Dôvod je presne ten, že sa chceme cítiť aspoň na chvíľu ... potom hneď dávame kondom ale neviem či za tu chvíľu môže sa niečo stať ... že koľko trvá kým tie kvapôčky môžu z neho vyjsť

koticka
autor
5. jan 2017

A ten Pharmatex je bezpečný ???

anickaa123
5. jan 2017

@koticka my sme to ties tak robievali keď som sa s priateľom poznala krátko a terás sme spolu už piaty rok tak sme si povedali že je čas aby sme sa stali rodičmi 🙂 ale predtým keď sme to robievali ako ty píšeš tak som ani raz neostala tehotná nemusíš sa báť 🙂

marina24
5. jan 2017

z kvapky lásky,pokiaľ sa partner predtým vymočil a poriadne vyumýval NEMOZES byt tehotná, je to nereálne,lebo nič partner nevylučuje, predsa, žiadny ejakulát,a ak áno,tak iba je to prirodzená lubrikácia, ktorá v žiadnom prípade neobsahuje spermie!!!! to už tu bolo povedané milionkrát. Už konečne sa to tu ľudia naučte, kriste pane a prečítajte si nejaké knihy o tom, prípadne sa spýtajte svojho gynekologa!
Nezdá sa Vám, že keby sa otehotnelo z kvapky lásky,tak je nás na svete 50 miliárd ? Trošku triezveho rozumu, prosím.
Chápem, že to nechcete mať s kondomom, tak si vyrátaj plodné /neplodné dni, cez neplodné dni ,nech sa poriadne umyje partner predtým, a môžete sa milovať bez kondomu v kľude, len sa MUSI cítiť! nie, že mu niečo unikne. Logicky.AK ujde čo i len troška, je možnosť že otehotnieš, partner musí byť stojedenpercentný!

koticka
autor
5. jan 2017

Baby prečítala som si na fórach o Pharmatexe. Viac sa mi pozdáva krém ako čapíky ale chcem sa opýtať ... skúšali ste to ??? My totižto veľa experimentujeme v posteli a všade píšu že to vyteká ... keď budeme chcieť inú polohu ako keď ja budem mat ležať tak to asi veľmi účinne nebude ak to proste vytečie von nie ???