Kvapôčky lásky - možné tehotenstvo

9. apr 2021

Ahojte, kedy vlastne muži vylučujú kvapôčky lásky, a obsahujú spermie.... Ide totiž o to ze sme mali 2 krát styk... Prvýkrát vyvrcholil bol sa vycikat a mali sme potom znovu o pár hodin styk no pred vyvrcholením som cítila že niečo pustil dnu... Neviem ci to boli len kvapôčky lásky alebo niečo pustil... Za chvíľu vyvrcholil potom normálne mimo mňa.... Bolo to 2dni pred ovuláciou.... Ďakujem za názory... Je tu šanca na otehotnenie?.... Ano viem ze by sme sa mali chrániť... Lenže jemu nejde stiahnuť úplne predkožka a tým pádom mu nejde ani kondóm nasadiť a ja antikoncepciu nemôžem z rôznych dôvodov...

janai1
9. apr 2021

Je milion ďalších spôsobov ako sa chrániť 😉 ženský kondóm, krém, nehormonalna antikoncepcia....

autor
9. apr 2021

@janai1 a myslíte že by som mohla byť tehotná?

janai1
9. apr 2021

A čo ja viem 🤷‍♀️ 50/50... Sprav si test keď bude meškať

martyzpp
9. apr 2021

Kooooopa takych deti beha po svete 😂. Uz len teda cakat a stresovat, Ti ostava. Pripadne tabletka po

jaskolka
9. apr 2021

Tehotná byť môžeš, áno. Skúste chemickú antikoncepciu, lebo prerušovany styk je veľmi nespolahlivy

diaalex
9. apr 2021

2 dni pred, spermie prežijú 2 dni, to ti vyjde presne na ovulaciu takže šanca tam je veľká 😊 priprav sa na tehu, keď nebudeš aspoň sa budeš tešiť

korinecka
9. apr 2021

Nie, pri jednom styku nie je šanca. Pri viacnásobnom styku hneď za sebou áno. Ak sa "takto" niekomu narodilo dieťa, tak to nie je to preto, že by kvapky lásky unikli pred vyvrcholením, ale preto, že majú chlapa, kt. sa bál priznať, že nestihol.

autor
9. apr 2021

@diaalex takže domna niečo pustil a môžem otehotnieť ak to teda dobre chápem a to je váš názor...

paulinka17
9. apr 2021

Ak si citila že do teba “niečo pustil” tak to rozhodne neboli len kvapocky lasky ;) a naozaj mozes otehotniet

danielinaa
9. apr 2021

@paulinka17 aj ja si myslim. Lebo kvapocky necitit urcite. A kedze citila, bolo to viac nez kvapka.

natalienka12
9. apr 2021

Autorka: to, že tvoj partner nemôže kondóm je jeho "výmysel" ? Lebo to, čo píšeš, nie je prekážka aby si nemohol nasadiť kondóm, ale zrejme má výhovorku, lebo žiadny chlap ho dobrovoľne nechce používať, tak si vymýšľajú rôzne dôvody.

natalienka12
9. apr 2021

A ďalšia vec - to s ním spíš prvý mesiac, keď sa pýtaš na takú triviálnu vec? Ak nechceš byť tehotná, rieš ochranu alebo sa chceš každý mesiac stresovať a pýtať na koňovi, či môžeš byť tehotná a dostaneš vždy odpoveď áno.

evkakozickova
9. apr 2021

@janai1 ahoj mňa by zaujímalo aký krém existuje

riderka1
9. apr 2021

@natalienka12 napísala si to aj za mňa.. 😏

elementissa
9. apr 2021

@janai1 ale pri nom sa v letáku pise, ze je vhodný pri prilezitostnom pohlavnom styku, co ja povazujem prilezistostny tak raz za mesiac, nie kazdy den x krat. Ale inak to vyzera fajn

katpox
9. apr 2021

Tak gratulujem mamina 🥰

janai1
9. apr 2021

@elementissa jeden z bodov tam je uvedený že ako príležitostná antikoncepcia.... To znamená ze sa neužíva pravidelne ale len podľa potreby... Ak má niekto sex 3x za týždeň kľudne môže🙂

autor
9. apr 2021

@katpox to mne? 🙈

kittykat22
9. apr 2021

Ak pouzivas slovnik: kvapocky lasky, do mna pustil, myslite ze mozem byt tehotna ...
Je nad slnko jasne, ze by si si mala este uzivat zivota, a nie skakat okolo dietata. Nabuduce ked si nebudes ista tak si zober tabletku po. Bolo by fajn aby si si pozrela formy ochrany online - je ich fakt dost, da sa vybrat.

dzina007
9. apr 2021

Ano moze sa to stat. Nase kvapocky lasky sa volaju Adko a ma 6 rokov. 😂

nevenka
10. apr 2021

@diaalex no presne, ja mam takto cerstve babatko 😍

evkakozickova
11. apr 2021

@janai1 nájdem ho aj v hociktoréj lekárni ?

soldi
11. apr 2021

Ano. Mozes otehotniet. Ja som presne takto otehotnela. Urobil sa 1.krat pri oralnom sexe. Vycikal, osprchoval a druhy krat bolo len par krat sup sup, uz sa neurobil, lebo dieta sa nam zobudilo a ostala som tehotna. Zvysky spermii ostali v mocovode a nejaka z nich bola az moc akcna 🙂
Neznamena to ze tehotna si ale sanca tam je

janai1
11. apr 2021

@evkakozickova no v Dr. Max aj Benu ho majú, tak nemal by byt problém ani v iných zohnať

danielinaa
11. apr 2021

@soldi vzdy som nad tebou rozmyslala ako sa vam to dievcatko smyklo, ked aj pozor daval, bt si si merala, takze si telo poznas ako hodinky, ... sranda, aka zhoda nahod. Ale to dievcatko za to stoji aj ked sa vam rozpadol vztah. Bol to pre mna sok, posobili ste ako dokonaly zosuladeny par.

autor
13. apr 2021

Ahojte som tu opäť... Dnes som 5 dní od ovulácie a pociťujem silné pichanie vo vaječníku a včera som mala tak tahave bolesti a pichanie v podbrušku... Neviete co by to mohlo byt?

autor
13. apr 2021

A smrdí mi káva

dzina007
13. apr 2021

test si skusala?

autor
13. apr 2021

@dzina007 a nieje to ešte skoro?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre