Ktorá antikoncepcia pomôže na akné?

verca_a22
9. júl 2017

ahojte, prosim vsetky zienky, ktore maju skusenost s antikou a akne napisat aku hak brali, za kolko mesiacov sa im to vyrazne zlepsilo! 🙂 ja beriem uz 17tu tabletku angiletty a cakam netrpezlivo kedy to uz pomoze na plet :(

janinah
9. júl 2017

pomôže na pleť?no,možno....a veľmi pravdepodobne dobabre hormonálny system,cievy,pečeň,pankreas....a neprejaví sa to hned,často až po rokoch.....rob ako myslíš,ale hlavne rozmýšľaj...

lilyianka
9. júl 2017

@verca_a22 ked ju vysadis,budes mat plet este horsiu...

ninapat
9. júl 2017

Ono to je tazko povedat, co by sa ti s pletou stalo, ak by si hak vynechala. Povedala by som, ze by to ani nemuselo byt stastne rozhodnutie, bo kolke babymali potom problemy s pletou este horsie. Poriadne by som sa o nu zacala starat a dufala by som, ze to casom prejde☹

bea_s8
9. júl 2017

@ninapat mozno hak nepouziva iba na plet ale aj ako ochranu a tak dalej

nuska
9. júl 2017

Na pleť skús radšej aloe vera so žihľavou. Pije sa to, ma to detoxikačné účinky a pomáha pri akné ale aj ekzémoch, dokonca psoriáze. Lebo všetko toto začína v žalúdku a tam aloe pôsobi. Žihľava tomu ešte dopomáha. Ak je to fakt zle tak by som aj na čistenie a natieranie odporučila veci z vonku, ktoré proces urýchlia, ale tie HAK. Ak chceš to aloe napíš mi, mám s tým super skúsenosti.

janinka84
9. júl 2017

Ja som brala HAK Zenadea, na akne zabrala vyborne. Asi po 2 mesiacoch sa mi
uz netvorili nove pupaciky a po takych 3 mesiacoch uz pekne zahojena plet. Ale po vysadeni vsetko ako predtym, takze je to len docasne riesenie, to si bud ista.

mishell_1
13. aug 2017

ahoj, ja mam uz 10 rokov velky problem s pletou kvoli zvysenemu testosteronu, skusala som daylette (drospirenon), nepomohlo vobec, potom 8 mesiacov Belara (chlormadinon) - tiez ziadna zlepsenie a mala som z nej casto vytoky.... tak som nakoniec skoncila pri Diane35 (cyproteron)... je to na akne ta najlepsia HAK, a mozem potvrdit ze je to hotovy zazrak 🙂 za 7 dni sa mi plet uplne precistila, este sa mi stale masti ale snad to za par tyzdnov prejde 🙂

barboraemma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz