Ktorá nehormonálna antikoncepcia je dobrá na akné?

laurikasarinkaq
22. mar 2021

Ahojte baby chcem sa vás opýtať , či neviete názov nejakej dobrej Nehormonalnej antikoncepcie ktorú by som si mohla dať predpísať u lekára/alebo bez predpisu , ktorá pomáha proti akné a nepriberá sa z nej . Sesternica s ktorou niesom v kontakte brala pred 5 rokmi jednu po ktorej sa jej nádherne vyčistila pleť tak by som chcela nejaká podobnú s ktoroumáte dobré skúsenosti 🙂 ( nemám nejako veľa akné ale robia sa mi stále pupaky na lícach ) . Ďakujem za akékoľvek rady 🙂

majamat
22. mar 2021

neviem, ale nehormonalna antikoncepcia na akne nepomaha, prave zmena hormonov redukuje akne a na to treba teda hormonalnu HAK.

nelca84
22. mar 2021

@laurikasarinkaq sesternica urcite nebrala nehormonalnu, nehormonalne su telieska... tabletky su hormonálne

maminkadeticiek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazrakysadeju
22. mar 2021

antikoncepciu by ste nemali užívať na akné, to je len výmysel farmaceutickej spoločnosti ako viac zarobiť. Ja by som Vám určite odporučila detoxikáciu organizmu, môžete mať problém v črevách a tým sa prejavujú rôzne ekzémy a iné kožné problémy, ako psoriáza. Vždy treba nájsť hlavnú príčinu v organizme, inak zbytočne budete užívať rôzne krémy a mastičky, vyrieši to váš problém iba dočasne. V prípade bližšieho infa mi napíšte a poradím Vám 🙂

labela76
23. mar 2021

@laurikasarinkaq napíš mi správu tiež mám antikoncepciu kvôli akné

en1987
27. mar 2024

..na akne je velmi dobra Belara..ale zlozenim aj dost silna..preto sa neodporuca brat ju dlhsie ako pol roka a potom prejst na Jeanine alebo generikum Mistra..