Otehotneli ste počas riadneho užívania antikoncepcie?

karolinava
11. jan 2016

Maminky mám otázku,je tu niektorá z vás čo ma za sebou skúsenost,že otehotnela aj počas užívania antikoncepcie? Beriem ju poctivo už od septembra,pravidelne ako mám,ale teraz niesom si istá či niečo nezlihalo,upokojujem sa len tým,že pri poctivom užívaní sa mi to nemože stat....dakujem za odpovede...

katrin21
11. jan 2016

nebrala si antibiotika? niektore lieky znizuju ucinky..

renata9
11. jan 2016

mne sa to stalo....................poctivo som brala presnú hodinu..................nebola som ani chorá a stalo sa to..........................skončilo to missed abortom

janka2501
11. jan 2016

Ja som tak otehotnela. Len mala som poriadne nervy a stresy. Cize mne podla mojej dr,prestala antika ucinkovat. Nastasie sa mi narodila zdrava dcerka,aspon vtedy. Teraz ma problem s oblickami. Ale to je o inom. Vysledky boli zo vsetkych moznych vysetreni v poriadku. Narodila sa 5dni po temine 😉

nikolka412
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuliak
11. jan 2016

Ja som brala 6 rokov baby a nic.. A to som najma posledne 2 roky skoro kazdy mesiac zabudla uzit jednu tabletku z blistra. Prvykrat som kvoli tomu volala gynekologicke a vravela, ze to nevadi, ak uz beriem tolke roky, ze je tam mala sanca, ze by som otehotnela. Teraz som vysadila kvoli zdravotnym problemom z antikoncepcie, tak neviem jak to budeme riesit. :D Rada by som sa k nej vratila, ale tak uvidime, ci sa mu to zlepsi a nezhorsi hned ako sa k tomu vratim.

scarlet24
11. jan 2016

Stalo,,a idem na upt zo zdrav.dovodov beriem silne lieky..chranila som sa na 2x a predsa zlihala ☹

katica312
12. jan 2016

Ja som brala ATK cez 6 rokov a neotehotnela som, vždy som to riešila tak, že ak som brala náhodou antibiotiká tak sme sa chránili aj inak pre istotu ak by náhodou znižovali účinnosť. Raz sa mi stalo že som tabletku zabudla užiť a taktiež sa nič nestalo.
Ale každé telo je iné.... 😉

majulino
12. jan 2016

ano oteotnela mam 4 rocneho syna a to som ani antibiotika nebrala

lucinkkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amy4567
3. mar 2020

@lucinkkaa neviem či sa to na toto ešte oplatí odpísať, ale ja som brala tiež maitalon 2 roky aj nejaký ten mesiac a otehotnela som. Bohužiaľ to neskončilo dobre☹️☹️

morciatko
3. mar 2020

@amy4567 ja som brala Maitalon rok A pol bez ďalšej ochrany bez davania si pozor a nič

anonym00000
15. aug 2022

Tie čo ste otehotneli pri HAK, mali ste aj ms? Pokiaľ hej kedy vám vyšiel pozitívny test?