Posunutie menštruácie antikoncepciou

zoja34
28. jún 2021

Dobrý deň antikoncepciu dienorette užívam zatiaľ 2 mesiace teraz začínam tretí , s menštruáciou problém nemám zatiaľ vzdy mi prišla cez 7 dňovú pauzu. No mám problém za 3 týždne ideme na dovolenku a vyšlo mi to bohužiaľ tak že od začiatku do konca dovolenky mam menštruáciu , čítala som že mam pokračovať v bráni ďalšieho mesiaca a vynechať 7 dňovú pauzu a užívať antikoncepciu aj vtedy keď mam mať tu pauzu , preto sa vás chcem spýtať a hlavne báb, ktoré majú s tým skúsenosti , ako na to? Mám dobať aj cely druhý mesiac alebo mam brat len cez dovolenku a potom si dať tu pauzu?…za všetky odpovede Vám vopred ďakujem veľmi mi to pomôže❤️

hettinka
28. jún 2021

@zoja34 vezmeš bez prestávky 2 cele balenia za sebou, potom 7 dni pauza. Ja osobne HAK neberiem, ale dá sa to takto.

1aduliatko1
28. jún 2021

posunieš tak, že nedáš prestávku, ale začneš brať hned druhé balenie. dobrala by som celé druhé balenie a potom pauzu
Ked som brala hak, som si takto v lete posúvala.

janai1
28. jún 2021

@zoja34 vynecháš 7 dnovu pauzu a potom treba dobrať celý druhý blister

zoja34
autor
28. jún 2021

@1aduliatko1 ďakujem krásne a chránená som teda rovnako áno?

1aduliatko1
28. jún 2021

@zoja34 tak berieš tabletky len 2-3 mesiace, neviem od kedy je to úplna istota 🙂

janai1
28. jún 2021

@zoja34 áno si chránená rovnako už od prvého dňa ako berieš HAK (ak si začala s MS)
Ja si vždy robím pauzu až po 3 blistri

janai1
28. jún 2021

@1aduliatko1 a podla teba odkedy? 😂