Posunutie menštruácie bez 7 dňovej prestávky

symma139
18. apr 2014

Čaute žienky, s priateľom máme objednanú letnú dovolenku už dlhšie dobu, na dovolenku mi akurát vychádza menštruácia 😒 😒 😒 😒 😒 čert aby to vzal ! 😠 😠 😠 😠 😠

ešte nikdy som neskúšala začať brať nové balenie bez 7dňovej pauzy. týždeň pred menštruáciou mám vždy také zväčšené bolestivejšie prsia, cítim sa aj taká nafúknutá,

ak budem pokračovať v užívaní tabletiek, ako bude prebiehať tá 7dňová pauza,keď budem pokračovať v braní tabletiek? ustúpi taká tá predmenštruačná nervozita, bolestivé prsia a "nafúknutie"?

karabashka
18. apr 2014

@symma139 ja som to tak skúšala ze nevynecham tabletky a aj tak som dostala, plus s tým ze to bolo stale rozhadzane a kým som to dala dokopy to trvalo...mozno keby viac mesiacov to takto robis tak by to mohlo byt ok..ale nie len 1 mesiac....

edvelyn
18. apr 2014

Ja som to robievala parkrat do roka ked sme isli k moru alebo na svadbu.normalne som zacala brat dalsie balenie a menzes prisiel potom az ked som dobrala.a nesposobilo mi to ziadne problemi a mam aj bejby a zdrave...ale radsej si to vyskusaj popredu aby sa ti nestalo to ze zacnes brat dalsie balenie a menzes dostanes aj tak.