Sterilizácia a čistenie

lellla
16. máj 2023

Ahojte prosím.vas cos te postúpili sterilizáciu mimo pôrodu robili vám klystír?? Alebo ste museli doma sa čistiť nejakým.peipravkom alebo ako to je??? Lebo mne dali prípravok na čistenie ale ja už som hôr až mala kôli inému a komplet som sa zgrcala....deň vopred už držím diétu len voda

mikadooo
16. máj 2023

@lellla dostala som klystírové čipky, aplikovala som ich sama na izbe podľa inštrukcií od sestričiek. Oproti klasickému klystíru, úplne super. Antolská.

lellla
autor
16. máj 2023

@mikadooo vďaka..mne povedali že už sa klystír nerobí ze musím absolvovať toto doma....no obávam sa že keď nebudem dobre vyprázdnené že mi zákrok nespravia 😱

volterra
16. máj 2023

@lellla mne robili večer pred sterilizaciou klystír. Nič strašné to nebolo. Daj si radšej večer 2 glycerínove čipky, aby si mala ráno prázdne črevá. Idú ti to robiť, predpokladám, laparoskopicky.

lellla
autor
16. máj 2023

@volterra áno idú to robiť laparoskopicky...klystír nieje hrozný to som.zazila.dva krát to by mi nevadilo..mne vadí ten prípravok ktorý je hnusný a musím.ho vypiť ...myslíš že by stačili len tie čipky a dnes nejesť??

volterra
16. máj 2023

@lellla jasné, že to stačí. Nejdeš na kolonoskopiu, nemusíš mať črevá vyumývané. Stačí, aby bolo črevo vyprázdnené, aby bolo v brušnej dutiny viac miesta a prehľadnejší terén na prácu.

lellla
autor
16. máj 2023

@volterra teraz si ma úplne potešila touto informáciou uff..tak spravím tak ako si písala ..ja by som to aj tak celé.vyvratila urcite