Sterilizácia ženy

14. júl 2022

Podstúpili ste niektorá sterilizáciu? Odporucate alebo ste proti tomu niektorá? Zaujímalo by ma, či to má nejaké nežiaduce účinky, komplikácie čo sa týka zdravotného stavu.

stastnamamana4
14. júl 2022

Pripnem sa, mám v pláne🤭

bykaterina
14. júl 2022

A prečo nejde muž sa sterilizovať?
U Teba podviazanie vaječníkov -nemoznost už prirodzené otehotnieť Max IVF.

alexka89
14. júl 2022

@bykaterina však ak pôjde muž takisto nebudú môcť otehotnieť 🤭ibaže by ju iný zbuchol

lilinka126
14. júl 2022

Urobia to vôbec ak to nie je nutne zo zdravotného hľadiska ? Myslím že toto nie je úplne “moje rozhodnutie” operácia … že na to musí byt zdravotný problém …

bykaterina
14. júl 2022

@alexka89 no to ano 😂 ale neurobí inde deti

lilinka126
14. júl 2022

@bykaterina na to je dobrý for 😂
Chcem syna!
Prečo?
Lebo ak bude syn budem dávať pozor na jeden pipik
Ak dievča tak na všetky ostatne 😂✌🏻

autor
14. júl 2022

@bykaterina nemám muža, mám jedno dieťa, 37 rokov, bojím sa, že z nejakej náhodnej známosti by som mohla otehotnieť a zostať na dieťa sama a mať 2-3 deti (v prípade dvojičiek 🤣) s rôznymi mužmi... Akože ja by som dieťatko možno ešte aj prijala, ale so správnym mužom. No len nad tým uvažujem.

bykaterina
14. júl 2022
autor
14. júl 2022

Bože vy tu máte ale blbe komentáre 🤣 ja to riešim, lebo to teraz hodila luclac na insta, tak premýšľam, že možno dobrý nápad 🤣

bykaterina
14. júl 2022

Tak keď si v takej situácii predpokladám že si zodpovedná a nezacnes späť s hoc kym. Máš kondóm a nahodia nápr tablety. Ak by si išla na zákrok čo sa pýtaš potom aj Ivf by si si Musela celé platiť ako samoplatca a to pocitaj pár tisíc

bykaterina
14. júl 2022

Kto je luclac? ,😂

autor
14. júl 2022

@bykaterina no potom by som už deti neriesila

beata_k
14. júl 2022

@bykaterina To vobec nie je o zopovednosti. Aj ja nad tym uvazujem. Dalsie nechcem a nad ochranou sa mi nechce rozmyslat. Toto je istejsie, nech ochrana.

autor
14. júl 2022

@bykaterina no ja som zodpovedná, ale žiaľ posledný vzťah čo som mala, bolo veľké sklamanie, síce veľká láska, chcela som s ním budúcnosť, nakoniec sa ukázal ako klamár... Takže niekedy vzťah skončí aj po 2 rokoch a tak.

jarmila2010
14. júl 2022

ja som podstupila...vo veku 39r...a urobili mu ju v ramci druhej sekcie...bezplatne...zdravotne komplikacie som nemala ziadne po zakroku

bykaterina
14. júl 2022

@beata_k nad ochranou treba rozmýšľať lebo choroby nevymreli. To tehotenstvo by bolo posledné čo by ťa trápilo pótom si myslím.

beata_k
14. júl 2022

@jarmila2010 Toto tak lutujem, ze mi to v ramci sekcie neurobili. Ale spamatala som sa neskoro. Nestihla som termin 30 dni napred.

anjelikdianka
14. júl 2022

Ja mám dve deti,tri potraty za sebou a teraz čakám dvojičky a pri sekcii chcem dať urobiť sterilizáciu.Už o tom vie aj moj gynekolog.Vypíše mi žiadosť a ten odnesiem do nemocnice kde budem rodiť.Ale musím to stíhnuť aspon 1 mesiac pred pôrodom.Takto to bude stat 120 eur.Ak by som to chcela mimo sekcie nap.pár mesiacov po pôrode potom by som už platila podla gynekologa 700 eur.

bykaterina
14. júl 2022

Však si písala že keby tak by si chcela. Tak preto som to písala že je možnosť IVF

beata_k
14. júl 2022

@bykaterina Ach boze, ved nemam 20 a nestriedam muzov jak na beziacom pase a manzel tiez nema milenky. Myslim 🤭

jarmila2010
14. júl 2022

@beata_k mna sa rovno gynekolog pytal,ci o nej neuvazujem...aj kvoli veku,vysoky tlak,dve sekcie... dal odporucanie...mna by to nebolo vobec napadlo...

bykaterina
14. júl 2022

@beata_k zbytočne to dramarizujes. Veď je ok si to dať urobiť. Nikde som nenapísala že nie.preto som písala že to nie je nezvratné a dá sa otehotnieť aj potom keby si to autorka rozmyslela pomocou Ivf.

lenkasarka
14. júl 2022

@bykaterina jasne a potom keď tu niekto napíše že uvažuje o potrate tak všetky hrdinky ju chcú upáliť na hranici. Ale ak položí normálnu otázku že uvažuje nad podviaznim vaječníkov tak ju treba vysmiat🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

bykaterina
14. júl 2022

@lenkasarka prepáč ale kde som koho vysmiala????? Skopiruj mi to prosím. Dala som aj link na zákrok a cenu. Napísala som možnosti. Takže kde je podľa Teba problém a vysmiatie?
A či žena pôjde na potrat je to len a len jej rozhodnutie, nikoho iného. Nie sme v dobe kamennej. A keď chce mať žena 10 deti tiež jej vec. A keď nechce mať žiadne tie jej vec

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina32
14. júl 2022

Mne ju robili pri sekcii. Neľutujem a nemám žiadne problémy.

lenkasarka
14. júl 2022

@bykaterina už len preto , že si jej položila zbytočnú otázku. Keby chcela poslať muža na vazektomiu položí inú otázku.

bykaterina
14. júl 2022

@lenkasarka nežijeme v 15 storočí aby len žena podstupoval operáciu. Keď u muža to je malý zákrok. A je to jedná z možností. Ale keby si čítala všetko tak vieš že nakoniec nemá akého chlapa poslať.

beata_k
14. júl 2022

@bykaterina Nie, nezijeme. Ale autorka sa nepyta na vazektomiu. Pyta sa nieco uplne ine. A ano, mas pravdu nezijeme v 15 storoci. Ak zena chce, je to jej slobodna volba.

bykaterina
14. júl 2022

@beata_k písala som to preto lebo veľa báb ani o Tom nevie. A je rozdiel ísť ako žena do narkózy a nemusíet sa ja prebrať, ako chlap v lokalke za 20 minút urobený zákrok. A výsledok v páre rovnaký. Baby Neviem prečo je vo vás toľko jedu.